Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
12

    

Obeziteye Karşı Korunma

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 12 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Çok fazla yağlı yiyeceklerden, hazır yiyeceklerden ve hareketsiz yaşam tarzından vazgeçmelisiniz. her ne kadar lida kapsülleri kilo vermeye yardımcı olsada aşırı kalorili yiyeceklere karşı etkisini göstereyemeyebilir. Bu nedenle sizlerde acil olarak hemen lida kullanmaya başlayın ve abur cubur yiyeceklerden bir an önce kurtulun.

Yan uyur vaziyette düşünüp taşınırken, metabolizmanın ve yaşlanmanın doğasına ilişkin bir soru, bir kurt gibi beynimin içine girdi ve rahatsız etmeye başladı.Uykulu bir rahatsızlık içinde yatakta oturdum, sakalımı sıvazladım ve içinde bulunduğum çıkmazı kafamda çevirerek odayı arşınlamaya başladım.

“Normal” Listemi bir kez daha inceledim ve bunu yaparken, bariz hiç bir olasılığı göz ardı etmediğime her zamankinden fazla emin oldum. Lipofusin gibi hücre içi çöplerinin ortadan kaldınlmasından; son birkaç yıldır savunmakta olduğum, mitokondriyal mutasyonlann zararsız olduğuna ilişkin inançtan; ve glikasyona, amiloid birikimine, hücre kaybına yaşlı hücrelere ve obeziteye karşı dünyanın her köşesinde başkalan tarafından araştırılan diğer çeşitli tedavilerden meydana gelen bileşim bu gerçekten yeterli ayrıntılara sahip bir listeye benziyordu.

Vücutta zararlı bakteri oluşumunu lida ile engelleyin ve daha sağlıklı yaşam sürmeyi sağlayın. Hemen lida kullanmaya başlamalısınız. Ayrıca vücudunuzdaki fazla yağlardan da kurtulacaksınız. Orjinal lida kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Fazla kilo derdine lida ile son vereceksiniz.

  Tüm aynntılan içeren elbette vücutta yanlış gidebilecek başka şeyler de vardı bir liste olması gerekmezdi, fakat biz tedavilere başlamadan önce, şu anda orta yaşlarda bulunan insanlara onyirmi yıl ek süre vermek için yeteri kadar muhtemel ayrıntıyı kapsaması gerekirdi.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.