Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
19

    

Obeziteye Yakalanma Riskini Lida’ yla Düşürün

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 19 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Obeziteye yakalanma riskini lidayla düşürünTrajik bir şekilde, her dört insandan üçünde tıbbi olarak belirgin hücresel işlev bozukluğu, bir tür teşhis edilebilir hastalık vardır. Bu hastalıklardan biri olan obezite için lida zayıflama hapı kullanmak yerinde olacaktır. Büyük bir çoğunluğumuz teşhis edilebilir hastalık ile ölüm arasındayız!

Kendi kişisel sağlık denkleminizi, bu Sağlık ve Performans Ölçeğindeki pozisyonunuzu düşünün. Teşhis edilebilir bir hastalığınız var mı? Öyleyse, hastalık ile ölüm arasında bir yerdesiniz demektir. Teşhis edilebilir bir hastalığınız olmasa bile, bu süreçteki pozisyonunuz statik değildir; tercihlerinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Eğer tercihleriniz lida kapsül’ den yana ise obezite’ ye yakalanma riski düşecektir. eğer sizde obeziteye yakalanma riski bulunan kişiler arasında yer alıyorsanız lida kullanmaya başlamalısınız.

Yaşınız veya şu anki sağlık durumunuz ne olursa olsun, Sağlık ve Performans Ölçeğinde gittiğiniz yönü ve ilerleyiş hızınızı değiştirme gücüne sahipsiniz. Ben bunu, öleceğim söylendikten sonra, güçlü, hayatımı kurtaran tercihler yaparken ilk elden öğrendim. Yıllar sonra, benden yaşça büyük bir kadının hastalığını ve lida ile olağanüstü iyileşmesine tanıklık ettiğimde, bunu bir kez daha öğrendim.

Bir aile bana telefon edip yatalak ve bunak anneleri için yardım istediler. Bu kadın doksan dört yaşındaydı ve yataktan çıkabilecek durumda değildi. Bazen ailesini tanıyor ve nerede olduğunu biliyordu, bazense hiçbir şey hatırlamıyordu. Bu hastanın lida kullanması doğru değildir.

Çocukları onu çok seviyordu ve annelerini bir bakım evine yerleştirmek istemiyorlardı, ancak yine de annelerinin bakımı ağır bir yük olmaya başlamıştı. Her yolu denemiş, sonunda tavsiye edebileceğim bir şey olup olmadığını öğrenmek için bana gelmişlerdi. Yanıtım, “Sanırım yok,” oldu. Kadının sağlığı göz önünde bulundurulduğunda, sağlığının tedavi edilemeyecek derecede bozulduğunu düşünmüştüm.

Belirli bir noktada, yeterli hücresel mekanizma zarar gördüğünde, yeterli telafi söz konusu olmayabilir. Her ne kadar ben herhangi bir ilerleme olasılığı konusunda kötümser olsam da, aile yine de benden tavsiye istedi. Geçmişe baktığımda, insan bedeninin kendini iyileştirme kapasitesine dair hala öğrenecek çok şeyim varmış diyorum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.