Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
17

    

Organ Dengesizliği ve Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 17 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Organ Dengesizliği ve Lida KapsülLida ile düzgün beslenme alışkanlığı ve doğru egzersiz yardımıyla iç organlarınızın dengesini yeniden kurmanız, olumsuz duyguların azaltılarak olumlu duyguların açığa çıkarılmasına yardımcı olacaktır. Bu amaçla kitabın egzersiz bölümünde açıklanan egzersizleri özellikle de şifa verici sesleri kullanabilirsiniz.

Lida kapsül kullananlar, tüm doğa, karşıtlıklar üzerine kuruludur. Karşıtlıklar birbirlerini yok etmek için değil, bir arada dinamik bir denge durumu yaratmak için vardırlar. Gecenin gündüz ile, kadının erkek ile, sıcağın soğuk ile, yazın kış ile dengelenmesi gerekmektedir.

Lida diyet kapsülü insan bedeni de karşıtlıklar ilkesi üzerine kurulu bir organizmadır. Karşıtlıklar arasındaki denge daima, karşıtlığın biri ya da bir diğeri açısından bir parça bozulur. Örneğin bedenimiz biraz daha sıcak ya da soğuk, biraz daha yorgun ya da canlı, biraz daha hareketli ya da durağan durumdadır. Bu küçük denge bozukluğu iyidir ve varoluşun temeli olan hareketin yaratılmasını sağlar. Doğada, karşıtlıkların eşit ağırlıkta olduğu mükemmel bir denge durumu yoktur. Eğer böyle bir şey olsaydı o zaman herhangi bir hareket, herhangi bir değişim varolamazdı.

Karşıtlıklar arasındaki bu dinamik denge durumunda, bir karşıtlık yavaş yavaş gücünü artırdığında, bir süre sonra kendi aşırılığına ulaşır ve yerini kendi karşıtına bırakır. Gece en üst seviyeye ulaştığında gündüzün ilk adımları başlar, hareket en üst seviyesine ulaştığında hareketsizlik ilk adımlarını başlatır. Bu sayede kış mevsimi, yerini ilkbahar mevsimine; gece, yerini gündüze; uyanıklık, uykuya ve hareket, hareketsizliğe bırakır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.