Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
22

    

Organik Gıda Seçimi

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 22 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Organik gıda seçimiGıda üretimi diğer insan faaliyetlerine göre her zaman daha büyük toprak ve daha fazla su gerektirmesine rağmen çevresel zararları önemli ölçüde azaltılabilir. Böcek ilaçlarının içme suyuna karışmasını ya da çiftlik işçilerinin zehirlenmesini önleyen ve suyu çok daha etkin biçimde kullanan, değerli üst toprağı koruyan, hayvansal atıkları nehirlerin dışında tutan ve balık türlerinin yok olmasını engelleyen bir gıda sistemine sahip olabiliriz. Bu gıda sisteminde kendinizi lida diyet hapı ile korumalısınız.

Bu iyileşmelerin meydana gelmesi için hükümet, tarımın çevresel etkilerini azaltmaya çok daha fazla öncelik tanımalıdır. Öte yandan çiftçilerin de bazı yaygın uygulamalarını değiştirmeleri gerekir. Fakat tüketiciler endüstri ve hükümetin daha iyi bir gıda sistemini sağlamalarını pasif olarak beklememelidir. Bireysel gıda tercihlerimiz sayesinde, kirliliği doğrudan azaltabilir ve böylece aynı zamanda bakkallara, restoranlara, çiftçilere, gıda işlemcilerine ve hükümete açıkça, hem çevre hem sağlığımız için daha iyi olan bir gıda sistemi istediğimizi bildirebiliriz. Gıda sistemindeki iyileşmeler sağlıklı beslenmeyi etkileyen ve obeziteyi engelleyen en önemli faktörlerden birisidir. Obeziteyi engellemek için lida kapsül’ den de yardım alabilirsiniz. Bu konuda daha fazla fikir edinebilmek için lida kullananlar bölümümüzü inceleyin.

Tüm gıdalar aynı etkiye sahip değildir. Yediğimiz gıdalardan bir kısmı diğerlerine oranla çevreye çok daha fazla zarar verir. En fazla çevresel zararlara neden olan gıdaların tüketimini azalttığımız ve daha fazla çevredostu gıdaları tercih ettiğimiz takdirde, bundan muazzam çevresel faydalar sağlanacaktır. Bu konuda bireylerin en önemli tercihleri; daha az et yemek, organik gıdayı seçmek sürdürülebilir balık avcılığını desteklemektir. Balık tüketimi lida ile uygulanan diyetlerde önemli bir yere sahiptir.

  • Daha az et yiyin.
  • Organik gıdaları seçin.
  • Sürdürülebilir balık avcılığını destekleyin.

Ortalama Amerikalı için en önemli ve en faydalı adım daha az et yemek olacaktır. Bir vejetaryen olmanız gerekmez, fakat et tüketimini azaltmak ya da sığır ve domuz etinden kümes hayvanlarına dönmek önemli çevresel kazançlara yol açacaktır. Bu tavsiye ne mutlu ki, sadece çevreye yararlı olmakla kalmayıp aynı zamanda sağlığınızı da iyileştirecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.