Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
26

    

Orjinal Lida için Diyet, Spor Farkı

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Beslenme kategorisine 26 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Her şey bu iki kelimenin ve iki uygulamanın sık sık birbirine karıştırılmasıyla başlıyor. Orjinal Lida kullanımında diyet, sadece belli bir programa bağlı olarak ve belli bir zaman süresince yapılır. Diyet biter bitmez, sağlıklı beslenmeye yatay geçiş yapılır.

Diyet bitince eski hayata geri dönülmez. İnsanlar beni gördükleri her yerde soruyorlar: “Sevgi hanım, diyete devam mı?” Cevabım şu oluyor: “Hayır, sağlıklı beslenmeye devam. “Aynı şey işte” diyorlar. Aslında alakası yok. Aynı şey değil işte sevgili Lida kullananlar ve hanımlar! Evet, ben tam bir yıl boyunca 27 kiloyu vermek için diyet yaptım. Fakat diyetimi orjinal lida ile sürekli destekledim. Ve diyet biter bitmez, 27 kilo gider gitmez, 2002 yılının başından itibaren sağlıklı besleniyorum. Daha doğrusu eski sağlıklı beslenme hayatıma dönmüş oldum.

Vücudumuzun bir doğası var. Lütfen bunu unutmayalım buna karşı gelmeye çalışmayalım. Vücudumuzun doğasını bir ömür boyu diyet yapmaya müsait değil. Bunu yapmaya çalışırsanız vücudunuzu, tabir uygunsa, çöle döndürürsünüz. Ama her vücudun doğası bir ömür Lida ile sağlıklı beslenmeye müsait ve ihtiyacı var. İşte o zaman gittikçe güçlendirir ve zenginleştirirsiniz.

Vücudumuz tüm gün çalışan bir makine gibi, Yoruluyor, yıpranıyor. Doğal olarak her şeye ihtiyacı var. Şekere, yağa, tuza, suya. Vücut bunlardan oluşuyor zaten. Doğaya karşı gelmek hiç bana göre değil. Vücudun kendi doğasını bozmaya çalışıyorsanız, ihtiyacı olan besinleri vermiyorsanız çok yanlış yoldasınız demektir.Kısıtlayıcı bir düzenden öte zayıflama kapsülü lida ile spor yaparak da daha kolay ve sıkıntısız bir dönem sonrasında zayıflamak daha çekicidir.

Diyet yaparken evet, porsiyonları daha küçük yemelisiniz ve yediğiniz birçok şeyi hayatınızdan çıkarmalısınız. Çünkü diyet dönemi, vücudu yeni bir şeylere alıştırmak demektir. Kilo oranınıza göre Lidayla diyet sürenizi belirlemelisiniz. Benimki kadar fazla kilodan bahsediyorsak, evet bir yıl veya daha uzun bir süre. Ama daha az kilo oranlarından bahsediyorsak süre de doğal olarak kısalır.


Comments:
ahmet on Mayıs 4th, 2010 at 16:33 #

Çok açıklayıcı ve çok güzel bilgiler vermişsiniz. Açıkcası bir arkadaşım için almayı düşünüyorduk. Sahteleri çıktığı için tereddüt içindeydik, sayenizde rahatça alabileceğiz.

admin on Mayıs 4th, 2010 at 20:43 #

Teşekkür ederiz. Sağlıklı zayıflamalar.

özlem on Mayıs 6th, 2010 at 09:29 #

merhabalar lida yı kullanmaya başlayalı bugün 3.gün iştahımı gerçekten kesti ama hafif bir baş ağrısı uykusuzluk ve kabız problemi yaşıyorum baş ağrımın açıkcası uyku probleminden olduğunu düşünüyorum 8 kilo fazlam var sizce devam etmelimiyim…

admin on Mayıs 6th, 2010 at 14:59 #

özlem;

Bahsi geçen etkiler hemen hemen her tüketicide görülür. Korkulacak bir şey yok ki bu etkiler ilk 10 günlük dönemden sonra azalarak kaybolacaktır. 5. gün sonunda uyuma sorununuz düzelecek ve baş ağrısı problemi de bitecektir. Kabızlık durumu sürebilir. Ne kadar çok su içerseniz o kadar az problem yaşarsınız. Aynı zamanda form çayı tüketmeniz de sizi bu konuda rahatlatacaktır.

Beril on Mayıs 9th, 2010 at 04:37 #

Merhaba.Lida kullanmaya geçen yıl bir kaç arkadaşımın sayesinde başladım ve sadece 15 günlük kullanım sonucunda bile 5 kilo vermiştim.Aradan bir yıl geçti.Şu anda tatil yapıyorum ve 16 gündür tekrar Lida’ya başladım.Açlık hissetmiyorum.Saat 13:00 civarı uyanıyorum ve 18:00 civarıda yemek yiyorum(iştahsız olduğum için porsiyonlarım çok az).Yani günde bir öğün,aralarda atıştırmıyorum.Bol su tüketiyorum.Buna rağmen 16.günüm ve ben daha hiç kilo veremedim.Çarpıntıdan başka hiç bir şey olmadı,kullanmaya devam ediyorum ama ne yapmalıyım bilmiyorum..
20 yaşımdayım ve 15 kilo fazlam var.

admin on Mayıs 9th, 2010 at 14:40 #

Beril;

Yapmanız gereken tek şey düzenli kullanıma devam edip sabretmek olacak. Sonuca ulaşmanız ise fazla zaman almayacaktır.

büşra on Mayıs 13th, 2010 at 14:43 #

geçen yaz ilk lida mı sipariş verdim,çünkü 2 ayda 20 kilo almıştım 55 kg dan 75 kiloya çıkmıştım sağlıksız ve düzensiz beslenmekten.lidayı kullanmaya başlayıp sadece yediklerime çok az dikkat ederek hiç bişeyden kısmadan yiyerek ama bol su içrek ki zaten içiriyor lida 2 ayda 10 kg verdim65 kg oldum ve şuan o kg dayım almadım kilo .biraz önce 2 kutu daha sipariş verdim.aynı şekilde hiiiç bişeyimden kısmadan yemek yiycem,bol su içicem ve 2 ayda 10 kg daha verip 55 kg olduktan sonra 13/07/2010 tarihinde size burdan tekrar yazıcam.lida ya teşekkürler 😉

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.