Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
19

    

Orjinal Lida ile Doğal Zayıflama

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Lidagel kategorisine 19 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo vermek için yıllarca diyet yapmanıza gerek kalmadan lida hapları sayesinde kilo vereceksiniz. Şişmanlık ve obezite tehlikesine karşı korunmak için mutlaka lida kapsüllerini denemeye başlamalısınız. Fiyat olarak daha ucuz ve daha yararlıdır. Kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra lida zayıflama haplarının gücünü göreceksiniz.

Piyasada satılan bir çok sahte lida kapsülleri bulunmaktadır. Dikkat edilmesiği sürece kullanıldığı zaman zarar verebilir. Yani bildiğiniz yerlerden orjinal lida kapsüllerini kullanmalısınız.

Yıllarca aç kalarak kilo sorunu ile uğraşmayın çünkü sadece lida zayıflama haplarını kullanmanız yeterli olacaktır. Güvenilir ve kesin sonucç için mutlaka lida zayıflama kapsülleri ile tanışmalısınız. Etkisini kısa sürede göreceksiniz.

Durumun böyle olması, ilgi noksanlığından kaynaklanmıyor. Sağlıklı olma konusunda bir saplantı içindeyiz. Medyadaki bilimsel konuların yarısı tıp ile ilgili. Sürekli olarak bilimsel olduğu izlenimi veren iddialar ve öykülerle bombardıman ediliyoruz. Ama daha sonra sizin de göreceğiniz gibi bu bilgiler okuma, yorumlama ve bilimsel kanıtlara güvenli bir şekilde tanık olma konularında yetkinsizliklerini sürekli ortaya koyan kişilerden geliyor.

Başlamadan önce hangi konuları ele alacağımızın bir yol haritasını çıkarmak istiyorum. İlk olarak deney yapmanın ne demek olduğunu, sonuçları kendi gözlerinizle görmeyi, bunların ortaya konmuş bir teoriyle uyum içinde olup olmadıklarını ya da alternatif bir çözümün daha fazla inandırıcı olup olmadığını inceleyeceğiz. Bu ilk adımları biraz çocukça ve tepeden bakış gibi değerlendirebilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.