Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
15

    

Orjinal Lida İle Formda Kalma

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 15 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

orjinal lida ile formda kalmaFazla kilo derdine veda etmek için mutlaka doğru beslenmeye çalışmalısınız. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için mümkün olduğunuz kadar beslenmenize dikkat etmelisiniz. Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede zayıflamayı başarmalısınız. Diyet yapmak ve sağlıklı bir şekilde forma girmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız.

Şişmanlamayı ve obeziteyi engellemek için lida uygun yöntemdir. Orjinal kapsül lida ile sağlıklı bir şekilde forma girebilirsiniz. İdeal kiloya ulaşabilmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Her vücut yapısına göre lida kullanımı uygundur. Hiç düşünmeden lida kapsüllerini deneyebilirsiniz. Lida form kapsülleri ile sağlıklı bir fiziğe gelebilirsiniz.

Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka doğru beslenmeye özen göstermelisiniz. Diyet yaparken mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. Lida zayıflamak için uygun yöntemdir. Dolu mideye göre, boş mideyle daha iyi uyku uyunması da, daha çok melatonin salgılanmasına bağlıdır. Kimi canlılardaki kış uykusundan melatonin hormonu sorumludur.

Melatonin insanda da benzer durumu gece oluşturur. Melatonin gece vücut derecesini düşürür. Böylece vücudumuzdaki 75 trilyon hücre daha az çalışır ve daha az zorlanır. Yani vücut motoru rölantide çalışır. Bu sırada vücut organlardaki gereken tamirleri yapmak için zaman ve enerji bulur.

Tamiri mümkün olmayanları atar. Antiaging (genç kalma, sağlıklı uzun ömür) stratejilerinde vücuttaki replasman (eksik olanları yerine koyma) tedavisinin yeri büyüktür. Ancak bazen özel önlemlerle belirli hormon ve proteinlerin yapımı artırılabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.