Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
11

    

Orjinal Lida ile Sağlıklı Zayıflayın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 11 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsülleri sayesinde istediğiniz forma ulaşacaksınız. İdeal kiloya kesinlikle lida sayesinde geleceksiniz. Karoten kaynağı kurutulmuş sebze, meyve ve otlar da a vitamini gereksinimini karşılamada kullanılabilir. Ülkemizde tüketilmekte olan yabani otların karoten değerleri 325010365 ıu/100 gram arasında değişmektedir. Bahar aylarında bu otların normal tüketimiyle birey başına günlük 283504 mikrogram karoten sağlanmaktadır.

Doğru ve sağlıklı bir şekilde obeziteden korunma yolları‘ nda en çok lida zayıflama kapsülleri etkili olmuştur. Sağlıklı şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Dengeli şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Yetersizlik ancak uzun süre az alındığı zaman görülebilir. Aşın alımı toksik etki gösterir. Toksik etkinin ani belirtileri; başağrısı, baş dönmesi, kusma ve ishal gibi sindirim sistemi bozukluklandır. Kronik toksik belirtiler merkezi sinir sistemi, karaciğer ve kemik bozukluklanyla ilintilidir.

Gebelik öncesi ve sırasında aşırı alım bebekte yapısal bozukluklara neden olur. Kronik belirtiler uzunca süre günlük 30 000 mcg retinol alımında görülür. Aşırı alım kan retinol düzeyini yükseltir. Tedavi amacıyla retinoidlerin alımında belirli zamanlarda kan retinol düzeyi ölçülmelidir.

Hindistan’da, 300.000 ıu suda çözünür retinil palmitat ağızdan verildiğinde 05 yaş çocukların %25’inde toksik belirtiler (ateş, kusma huzursuzluk, iştahsızlık) görülmüştür. Bu nedenle tedavi dozunun 100.000200.000 ıu arasında olması önerilmiştir.

Sürekli olarak gereksinimin çok üstünde alınırsa mukopolisakkaritlerin sert tipte olanîannın yumuşamaya başladığı, dolayısı ile kemiklerde bozukluklara yol açtığı görülmüştür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.