Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
15

    

Orjinal Lida ile Sürekli Tokluk

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 15 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Bu muhteşem zayıflama hapı’ nı üretirken Kmdali uzmanlarının aklındaki tek olgu mükemmel tokluğu sağlayarak insanları en azından zararlı ve aşırı yağ içeren yiyeceklerden uzak tutmaktı. Bu tam olarak başarmış gibi gözükseler de çok uzun süre “örneğin 4-6 ay arası” Lida kullanan kişilerde tokluk yaratımının gücü ister istemez azaldığından sonraki dönemler biraz da sizin iradenize kalıyor. Onun için doyduğunuzu hissettiğiniz zaman yemek yemeyi bırakmalısınız. Ama, yemeğin tamamını yeme arzusunun çoğunlukla galip geldiğinin farkındayım. Lida uzun dönemler sonrasında da bu hissi koruyabilmektedir. O da yardımcınız olacak. Bu arzuya yenik düşmemek için işte size Lida haricinde yardımcı olabilecek birkaç ipucu:

Sipariş vermeden önce, lokantadaki diğer müşterilere verilen porsiyonlara bir göz atın. Normal mi, orta mı, yoksa kocaman mı görünüyorlar?

Eğer aşırı büyüklerse, garsona yarım porsiyon sipariş edip edemeyeceğinizi sorun. Birçok lokantada bu tip istekler zevkle kabul edilir. Lida zayıflama kapsülü kullanırken işinize mükemmel derecede yarayacak bir ipucudur. Siz de, önünüzde daha az yemek olursa, aşırı yemek yemek için daha az arzu duyarsınız.

Eğer sizi rahatsız etmezse, kocaman bir porsiyonu, yemek arkadaşınızla da paylaşabilirsiniz.

Unutmayın ki tabağınızda yemek bırakmak ziyankârlık değildir. Asıl ziyankârlık, ihtiyacınızdan fazla yemeniz ve ardından alabileceğiniz kilolar için kendinize kızmanızdır. Bunu tekrar düşünün ve Lida’ ya bu konuda nasıl destek verebileceğinizi planlayın.

Doymaya başladığınız an (ama tıka basa değil) daha fazla yemek yemeyi düşünmeden önce hemen şunlardan birini yapın: Peçetenizi tabağın üzerine koyun ki tabaktaki yemeği göremeyişiniz; veya sigaranızı yemeğin üzerinde söndürerek yemeğin çekiciliğini bozun; veya yine yemeğin çekiciliğini bozmak için yemeğin tamamına karabiber dökün. İşte Lida kapsülü ile size mutluluk verecek bir öneri daha…

Eğer doyduysanız, daha yemek yeme fikrini aklınıza bile getirmeyin. Zaten bunu ilk dönemlerde düşünebilmeniz olanaksızdır. Çünkü Lida zayıflama kıstasında size bu konuda yardımcı olur. Tabağı, masanın ucuna doğru itin ki alınsın. 10-15 dakika sonra, beyniniz midenize yetişir ve yemekle dolu olduğu sinyallerini algılar. Bu arada, siz de lavaboya gidebilir ve dişlerinizi fırçalayabilirsiniz (gittiğiniz her yere diş fırçası ve diş macunu götürmeyi ihmal etmeyin). Daha sonra da bir kahve ısmarlayabilirsiniz; böylece, arkadaşlarınız yemeklerini bitirinceye kadar boş kalmazsınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.