Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
01

    

Orjinallik Kanıtı

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 01 Temmuz 2008 tarihinde eklenmistir.

Web sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan Lida DaiDaiHua Jiao Nang isimli zayıflamaya yardımcı kapsül formundaki ürünümüzün orjinalliğini siz değerli müşterilerimize kanıtlayabilmek adına elimizden gelen her türlü gayreti göstermek azmi içerisindeyiz.

Lida ürününün çok yüksek bir tanınmışlık ve potansiyele sahip olması sebebiyle maliyet açısından rant gütmek amacında olan bir takım kimseler tarafından değişik ülkelerde değişik sahte sürümler üretilebilmektedir. Gayrıresmi olarak üretilen bu sürümlerin sahte olduğunu aşağıda anlatacağımız bir kaç belirgin özelliğe dikkat ederek kolaylıkla anlayabilirsiniz.

  1. Üretici Firma KmDali’ nin sahte sürüm raporlarını incelemekle işe başlayın.
  2. Web sitemizin bu bölümünü mutlaka inceleyiniz.
  3. Taklit edilebilmesi mümkün olmayan “Mikro Hologram”‘ ı inceleyiniz. Mikro Hologram merkezinde görünür biçimde “GENUINE” yazısını, üst blokta ise sadece mikroskop altında görülebilecek sıra sıra “TRUSTSEAL” yazısını içerir.
  4. GMP logosunu inceleyiniz.
  5. Ürün barkodunu ve yanakta bulunan açıklamaları kontrol ediniz.
  6. Nokta vuruşu “DotMakris” tekniği ile kutu yanağına basılan üretim ve son kullanma tarihlerini inceleyiniz.
  7. Orjinal Lida kutusu ofset baskı tekniği kullanılarak basılmamıştır. Bu sebepten kutu üzerinde tram göremezsiniz.
  8. İç Kapsüllerin blasterleri üzerinde 6 farklı dilde açıklamalar yazlaktadır.

Tüm bu özellikleri tam ve eksiksiz olan Lida ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Önemli: Kutusu üzerinde kelebek resmi bulunan Lida’ lar da orjinal olmakta olup, ithalat izni alınması sırasında TKB’ nın çıplak kadın figürüne izin vermemesi sebebiyle kutu tasarımı değiştirilmiştir.


Comments:
admin on Mart 27th, 2009 at 07:43 #

Sayın Tülin;

Kapsül ekstraktı kirli beyaz (bej) rengindedir.

Saygılarımızla.

gonca on Nisan 3rd, 2009 at 13:42 #

merhaba
esimle 4-5 ay sonra bebek sahibi olmak istiyoruz.ben lidayı 1-2 ay kullansam ve kullandıktan sonra hamile kalsam yinede bebeğe herhangi bir zararı olur mu?

admin on Nisan 4th, 2009 at 00:18 #

Sayın gonca;

2 aylık bir boşluktan sonra hamile kalınması durumunda bebeğe herhangi bir zarar gelmesi sözkonusu değildir.

Saygılar.

asu on Nisan 10th, 2009 at 17:05 #

merhaba,
hem lidayı içiyorum hemde beşibiyerde çayını içiyorum herhangi bir zararı olur mu?

admin on Nisan 11th, 2009 at 12:38 #

Sayın asu;

Lida ile mate karışımlı çayı tüketmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

asu on Nisan 13th, 2009 at 09:59 #

Sayın admin;

İlginiz için çok teşekkür ediyorum.

nihal erhan on Nisan 14th, 2009 at 13:56 #

Bu üründen bugün sizin sitesinizden bende aldım. Yalnız kafama takılan bir kaç soru var. Sitenizde orjinallik kanıtı olarak kapsül üzerindeki şirket numarası ve şirket logosundan bahsediyorsunuz, ilacın içeriğinin kahverengi olduğunu söylüyorsunuz ama bana gelen kapsüllerin üzerinde ne bir yazı var, ne de kapsüller kahverengi. Bunu size söylediğimizde ilacın kutusuyla birlikte yenilendiğini söylüyorsunuz. Peki neden sadece sizin sitede böyle bir yenilik var. artı yeni gelen kutuda hiçi bir şekilde ithalatçı firmanın adı geçmiyor.Yanıtladığınız için şimdiden teşekkürler.

admin on Nisan 15th, 2009 at 00:13 #

nihal erhan:

Öncelikle şu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isteriz:

Bizler Lida kapsül renginin açık kahverengi olduğunu değil, kapsül içerisindeki ekstraktın (tozun) renginin açık kahverengi olduğunu beyan ettik.

2. olarak revizyon sonrasında Lida’ nın kapsülleri Vegetable (Bitkisel Kapsül) olarak güncellenmiştir.

Önceki Lida’ da hayvansal jelatinden üretilen (Sığır Kemiği Tozu) bilindik kapsüller kullanılmaktaydı. Fakat şu anki teknoloji ve üretim biçimi ile artık hemen hemen her besin takviyesinde Vegetable kapsüller kullanılmaya başlandı.

Sorun şurada ki Vegetable kapsüllerin üzerine baskı yapılamıyor ve bu sebepten yeni kapsüllerin üzerinde herhangi bir ibare bulunmamakta.

admin on Nisan 15th, 2009 at 00:20 #

Uyarılarınız çerçevesinde bu sayfamızın içeriği yeni ürüne göre güncellenmiştir.

gül on Nisan 20th, 2009 at 20:12 #

sahte ürün oldugundan _üphe ediyorsan1z ürün garantimiz var diyorsunuz fakat sagl1g1m1z gittikten sonra ürünü iade etsek nolcakki bende kulland1m daha önce cok faydas1n1 gördüm c1kan haberlerden sonra da cesaret edemedim ve tekrar kullanmak cok istiyorum ah bi inanabilsem:(

admin on Nisan 21st, 2009 at 00:09 #

gül;

Bizleri de anlamaya çalışmalısınız! Sizlerin güvenmesini sağlamak için yapabileceğimiz tek şey bu. Öte yandan zaten şu an Türkiye’ de sahte ürün diye birşey artık kalmamıştır. Lida o kadar kaliteli bir ürün ki astarı yüzünü geçtiğinden hiç bir sahteci artık Lida’ ya bulaşamıyor. Emin olabilirsiniz.

emel on Nisan 23rd, 2009 at 21:51 #

güzel birşeye benziyor bende kullanayam bakayım

didem on Nisan 27th, 2009 at 20:50 #

ben lida sipariş verdim bugün geldi fakat içinde prospekdus yok acaba sahte lidamı çok tereddütte kaldım açıkcası bana cvp verebilirseniz çok memnun kalıcam…..

admin on Nisan 27th, 2009 at 21:53 #

didem;

Tabii ki ürününüz sahte değil. Bu tümüyle üretici firmanın bir hatasıdır. Kaygılanmanıza gerek yoktur. Dilemeniz durumunda ayrıyeten size bir adet prospektüs gönderebiliriz. Bunun için lütfen iletişime geçiniz.

Teşekkürler.

melek on Haziran 8th, 2009 at 11:52 #

bende kullanalı 3 uncu gunum. gercektende ıstahı kesıyor hiç bısı yemek gelmyıor ıcımden ama annem zorla dermandan dusme dıe yedırıyor :)) ha bıde mıgren olanlar kullanmasın demıssınız haklısınız 3 gundur kullanıyorum ve 3 gundur mıgrenım baslıyor ama ne pahasına olursa olsun zayıflıcam bıktım artık cunku 93 kg mım 🙁

admin on Haziran 9th, 2009 at 23:57 #

melek;

Migren hastalarına halen tavsiye edilmiyor. Sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Saygılar.

melek on Haziran 10th, 2009 at 19:24 #

evet bılıyorum defalarca solendı banada ama napıyım zayıflayamıyorum tek care bu kaldı tşklerr:(

yeşim on Haziran 11th, 2009 at 10:35 #

merhaba yaklaşık 13 gun önce 2. kez lida siparişi verdim ve sadece gr olarak kilo verdim.ayrıca iç kapsül amballajının rengi mavi ve kapsüllerin üzerinde seri numaralarıda yok.üretim tarihide 3 ekim 2009 son kulanım tarihi3 eylül 2011.o kadar karmaşıkki aklımda gep soru işareti kalıyor.yeni ambalaj desem üretim tarihi neden ekimde diyor henüz ekim ayına girmemişken.kapsüllerde seri numara denen bişey yok.önceki siparişimde gönderdiğiniz lida kapsüllerinin seri numarası vardı.bunda yok.o yüzden orjinal olduğuna inanmıyorum.her şekilde bir açıklamanız var ürününüzün arkasında duruyosunuz.o halde bunuda açıklayın.seri numarası yok.benim bildiğim seri numarası olmayanlar ürünler sahte oluyor..ilk siparişimde de kilo verdirmedi buunu tekrar tekrar belirtmek istiyorum…

admin on Haziran 12th, 2009 at 12:00 #

yeşim;

Üretim tarihi ürünlerimizde 21.04.2009, son kullanma tarihi 20.04.2001′ dir. Kapsüllerin artık vegetable olarak üretildiğini ve vegetable kapsül tümüyle bitkisel olduğundan baskı için üzerinde gıda boyası kullanılmadığını defalarca belirttik. Lütfen yorumları incelemeden yazmayınız.

Saygılar.

yeşim on Haziran 12th, 2009 at 16:39 #

maalesef ki elime geçen ürününüzün belirtiğiniz tarihle örtüşmüyor.zaten sizinde kayıtlarınızda vardır.aynen yazıyorum.batch no:20090310 productıon:03.10.2009 expriy date:03.09.2011(1842502115) sanırım bu ürününüzle ilgili yeterli bilgidir.sizde lütfen ürününüzü elinizdeyken ve teslim anına kadar lütfen iyice incelemeden göndermeyiniz…….

melek on Haziran 12th, 2009 at 18:32 #

93le baslamıstım bır hafta oldu tam ve ben 89kgmım :))))))))

admin on Haziran 13th, 2009 at 16:24 #

yeşim;

Burada bahsedilen tarih 3 Mart Yeşim hanım. Tarihleme standartlarımız farklı biliyorsunuz.

Saygılar.

Melike on Haziran 15th, 2009 at 10:02 #

Merhaba daha once sıtenızden aldıgım ürünün dıs yüzeyıyle yenı aldıgım ürün aynı ancak iç kapları daha once gelende her tablet üstünde farklı dillerde zayıflama hapı yazarken gelende böyle bişey yok hepsı standart ve aynı bilgi verirseniz sevınırım

admin on Haziran 15th, 2009 at 13:27 #

Melike;

İç blaster tasarımları üretici firma tarafından dönem dönem değiştirilebilmekte. Burada sabit olan ise kapsül blasteri ve kutunun kalitesidir.

Saygılar.

Ayşegül on Haziran 24th, 2009 at 21:53 #

Merhaba,
Ürün sipariş tarihimden 3gün sonra bugün elime ulaştı. Yorumları okudum ambalaj hakkında herkes başka bişey söylüyor.Bana gelen kutunun tamamı yabancı yazılı ve içerisindeki kapsüllerin alüminyum folyosu da farklı dillerde yazılı. Kutunun bir yüzü pütürsüz diğer geniş yüzü pütürlü.üretim tarihi ve son kullanma tarihi 04.21.2009 ve 04.20.2011.prospektüsü de yabancı dilde. Ayrıca Türkçe bir açıklama konulmuş A4 kağıdına basılmış halde.Ben yarın sabah kullanmaya başlayacağım sonra tekrar size mail atarım. Umarım işe yarar. sadece gelen ürünün niteliklerini paylaşmak istedim. sahteliği yada işe yarayıp yaramadığı düzenli kullandıktan sonra ortaya çıkacaktır zaten.
İyi çalışmalar.

kübra on Ağustos 28th, 2009 at 02:47 #

Merhabalar;
ben sizden temin etmiş olduğum lidayı 13 gündür kullanıorm,uykusuzluk ve konsantrasyon bozukluğu dışında bi yan etkisini görmediğimi söyleyebilirim.Bu süre içinde 6 kilo verdim ama lidayla ilgili yazılan yazıları okuduğumda orjinalininde sahtesindede Sibutramin içerdiğini ve yağların yakılmadığından kas dokusunun eridiğinden bahsediyorlar,kullanmayı bırakmalımıyım,bunların gerçeklik derecesi nedir sizden duymak istiyorum,eğer karalama kampanyasıysa neden diğer ürünlerle ilgili bu tip yorumlar yok?lütfen yardımcı olun,çok endişeliyim…
teşekkür ederim.

admin on Ağustos 30th, 2009 at 14:22 #

kübra hanım;

Diğer ürünler hakkında karalama kampanyası olmamasının sebebi ürünlerin işe yaramıyor olması olabilir mi ? Lida aşırı sükse yapan, rağbet gören ve şu ana kadar 44 milyon kişi tarafından kullanılan bir ürün. Bu sebepten ötürü hakkında yazılan çizilen oldukça çok. Lütfen içiniz rahat olsun ve güvenle kullanınız.

Saygılar.

yeliz ışık on Ağustos 31st, 2009 at 08:50 #

merhabalar
3 gündür kullanıyorum incelediğim sitelerde kapsüllerin üzerinde tarih ve üretici firma yazısı olduğu söyleniyor bana gönderdiğiniz kapsüllerde butarz bir baslı yok birde hologram aslanlı olması gerektiği yazmış bizdeki yine farklı terettümü giderirseniz sevinirim iyi çalışmalar

admin on Eylül 3rd, 2009 at 00:04 #

yeliz ışık;

Lütfen ana sayfamızdaki “yeni ürün” açıklamasını inceleyiniz. Üründe kısa süre önce görsel ve formülsel revizyon yapıldığı açıklanmıştır.

Saygılar.

kübra on Eylül 21st, 2009 at 01:56 #

İlginiz ve yardımınız için çooooooook teşekkür ederim,başarılarınızın dewamını diliyorum…

muharrem özbayram on Ekim 15th, 2009 at 21:39 #

lida kullanalı 10 gün oldu vallah çok memnunum 4kg gitti 3 kutu almıştım 1 kutusunu çok şişman bir arkadaşıma verdim bol su iç okey dedi 6 saat geçti nasılsın dedim bomba enerjik çok güçlüyüm içimde bir kıpırtıtı huzur var sanki anladıgım lida arkadaşta işe yaramış rejim yaparsan daha etkili olur dedim zaten halsizleşmiyorsun çokrahat yaparsın dedim okey dedi ama 3 lt su iç kesin kullandıkça etkisi daha bir artıyor artı dinçleşiyorsunuz halsizleşmiyorsunuz gerçekten süper ürün olmuş çok güçlü daha öncede kullandım başka ilaçları yok hiç birinin faydasını görmedim artı midemi bozdu bıraktım çöpe attım hepsini ama lida çok başka 1 içinde iştahımı kesti eneji verdi 10oldu 4 kg verdim

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.