Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
10

    

Özel Diyetler Hakkında

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 10 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

lida-ve-diyetDoğal beslenme sürecinizi devam ettirerek, doğal ağırlığınızı korumaya devam ettiğiniz sürece, “Lida için özel diyet” uygulamasını haklı kılan bir muhafaza gerekliliği durumunda, bu diyetin enerji kısıtlaması içermemesine dikkat etmeniz gerekecek. Tıbbi nedenlerle bazı besinleri sofranızdan uzaklaştırmak zorunda kalsanız bile, Lida ile çok büyük sıkıntı çekmeyecek, acıkarak yemek yemeye, doymadan sofradan kalkmamanıza rağmen kilo almanız engellenecektir.

Bazı besinlerin mecburen dışlanması halinde, kıtlık ortamı oluşmadan bu yapıldığında, organizma kısa sürede önlemlerini alacak ve enerjiye ulaşım yollarını açık tutmaya devam ederek ağırlık dengeleme programını kullanmayı sürdürecektir. Böylece Lida ile kazancınız, hem konforlu bir hayat sürmeye devam etmek, açlığın yol açtığı ruhsal ve bedensel sıkıntıları yaşamamak, ama hem de şişmanlamayarak kiloların gidişi ile olumsuz etkilerinden uzak kalmak olacaktır.

Yaşamınızda oluşabilecek ve alışık olduğunuz beslenme düzenini bir süre için sarsabilecek ani değişiklikler dönemleri de, yine hazinenize özellikle özen göstermeniz gereken geçişlerdir. Lida ile bu tip geçişler yaşayabilirsiniz. İş veya özel yaşamınızdaki gelişmeler ile alışık olduğunuz öğün saatlerini değiştirmek zorunda kalabilir ya da örneğin Lida kullanmaya başladıktan  sonra alışık olduğunuz besinlerin yerine yenilerini koymak zorunda kalabilirsiniz. Hatta belki yeni bir mucizeye tanık olduğunuzdan yeni bir beslenme düzenine ve yeni yemeklere uyum sağlamanız gerekebilir. Lida ile zayıflamayı hedeflediyseniz bunlara hazırlıklı olunuz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.