Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
24

    

Özel Kısıtlama Rejimleri

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 24 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

özel rejimlerÖzel kısıtlama rejimleri ve yiyecek listeleri birçok hastalığın nedeni alerji ya da çeşitli yiyeceklere karşı olumsuz tepkidir. Bu konuda alerji bölümünde ayrıntılı bilgi verilmiştir. Bu tür hastalıkların başlıcaları astım, rinit (burun iltihabı), egzama, ürtiker (kurdeşen), bazı artril türleri, migren, çocuklarda aşırı hareketlilik, karın ağrıları, karın şişmesi, ishal ya da kabızlıktır.

Sağlıklı kilo vermek için lida kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. Lida form hapları sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve uzun yaşam sürmek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Sıkıntısız ve stressiz kilo verimi için lida zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. En doğru zayıflama kapsülü kesinlikle lida form haplarıdır. Huzurlu bir şekilde formaigrmenize neden olacaktır.

Hastada hangi yiyeceğin ya da yiyeceklerin bu belirtilere yol açtığını anlamak için özel kısıtlama rejimleri uygulanır. Bu rejimlerin başlıcaları şunlardır. Beş günlük oruç. Kuzu eti ve armut rejimi. Yetişkinler ya da çocuklar için değiştirilebilir kısıtlama rejimi.

Hastalığa göre özel kısıtlama rejimleri; migren, çocuklarda aşın hareketlilik, vb. İçin. Hangi rejimin uygun olduğuna semptomların yapısına ve şiddetine göre karar verilir.  Böyle rejimleri bu konuda deneyimli birinin doktor, beslenme uzmanı gibi  gözetimi altında uygulamak daha doğrudur.

Kısıtlama rejimleri tedavi amacıyla değil, tanı koyma amacıyla yapılır. Bu rejimin yardımıyla hangi yiyeceklerin sizdeki semptomları (belirtileri) azdırdığını saptayabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.