Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
18

    

Programlı Kilo Vermek

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 18 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Ocaktaki yemeklerinizi ölçün, tabaklara bölüştürün ve masaya götürün. Bu, lida kullanırken ikinci servisi kontrol altına almanıza yardımcı olacaktır ve ne olursa olsun, kim bir oturuşta 2 öğüne ihtiyaç duyar ki? Daha fazlasını yemek için geri dönmeyeceğinizden emin olmak için yemeye başlamadan önce artan yemekleri sarın. Zaten Lida sizi 2. servise doyurmuş olacak.

Yemeye zaman harcayın. Yemeğin tadından zevk alın. Yemeklerinizi rahat yiyin. Korkmayın ve Lida’ nın sizi gerektiğinde durduracağına inanın.Yemek yemeye başladığınız andan, midenizin dolu olduğu sinyalini beyne gönderdiği zamana kadar geçen süre aşağı yukarı yirmi dakikadır. Bu süre Lida ile geçerli değildir. Yavaş yiyerek daha az tüketeceksiniz çünkü doygun hissetmeye başlayacaksınız.

Tabağınızdakileri bitiremediğiniz için kaygılanmayın. Artık “tabağındakilerin tümünü bitirenlerden” biri olmanızı beklemiyoruz. Doymuşsanız, yemeyi bırakın. Zaten Lida’ da bu konuda sizi destekleyecektir. Dilerseniz, yemeğinizi daha sonrası için saklayın. Yemeğin başlangıcında aşırı iştahınızı dizginlemek için bir bardak et suyu ya da biraz çiğ sebze yiyin. Bu “serbest” yiyecekler doyurucudur.

Programlı Kilo VermeGünlük tutun. Yediğiniz yiyecekleri not aldığınız zaman, genelde daha az yemeye yönelirsiniz. Lida’ nın tokluk hissi oluşturması da bu günlük sayesinde daha kolay çalışmanızı sağlayabilir. Yediklerinizin takibini yapmanız ne yediğinizin farkında olacağınız güvenli bir yoldur. Ayrıca bu süreçte karşılaşabileceğiniz sorunlarla baş etmek ve moral çöküşlerini değerlendirmesi için diyetisyen gibi uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Gıda alımınızı Lida ile azaltırken atıştırdıklarınızı unutmayın. Bütün yeme planınıza uyan atıştırma yiyeceklerini araştırın. Simit, kraker, bisküvi, taze meyveler, kuru üzüm ve çiğ sebze gibi az yağlı tercihleri seçin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.