Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
26

    

Ramazan’ da nasıl kullanmalı ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 26 Ağustos 2009 tarihinde eklenmistir.

Öncelikle tüm kullanıcılarımızın mübarek Ramazan ayının bereketli, sağlıklı ve huzurlu geçmesini dileriz.

Bir çok kullanıcımız oruç tutmakta ve haklı olarak, normal şartlarda sabah kahvaltısı öncesi alınması gereken Lida kapsül ürününün Ramazan’ da nasıl kullanılmasını merak etmekteler.

Bizler şu ana dek edindiğimiz tecrübelere ve daha önceki ramazan aylarında ürünü kullanmış kişilerin deneyimlerine göre ramazan boyunca kullanımı şu şekilde tavsiye etmekteyiz;

Sahur yemeğini yemeden 15 dakika önce 1 kapsül alıp, yemek süresince de normalin mümkün olduğunca üzerinde (biraz daha erken kalkıp yemek süresini uzun tutmayı deneyebilirsiniz.) su tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Su tüketiminizi birden yapmamanız, yemek süresine dağıtmanız gerekmektedir. Birden su tüketmeniz, şişkinlik yaratabileceğinden tavsiye edilmemektedir.

Su tüketimini normalin üstünde tutmanızı tavsiye etmemizin sebebi ise Lida’ nın gün içinde ağız kuruluğu etkisiyle birlikte su tüketimi ihtiyacını arttırmasıdır. Susuzluğa katlanmak, açlığa katlanmaktan daha zor olsa da bunun tesellisi, Lida’ nın mükemmel tokluk hissidir.

Sahur öğünü tüketmeyen / tüketemeyen kullanıcılarımız, Lida’ yı yatmadan önce 1 kapsül tüketebilirler. Fakat kapsül alımından 15 dakika sonra mutlaka birşeyler atıştırmaları tavsiye edilmektedir.

İyi Ramazan’ lar dileriz.


Comments:
seheryeli on Ekim 1st, 2009 at 08:02 #

ben 3kutu lida aldım evet daha önce de kullandım biliyorum ama bu gelen lidaların içinde 25 adet çıktı 30 olması gerekirken artık ben herşeyden şüphe eder oldum bu sahtekarlığa ne gerek vardı içinden bu alınanlar size nekazandırdı ama iki müşteri kaybettirdi çünkü ben arkadaşımada getittirdim ona karşıda mahçup oldum ada kullandığı için biliyor ben geri iade ediyorum lütfen para mı gönderin ha ben 10 tanemi daha istiyorum desem paket açılmaz dersiniz işinize geldiği gibi yani vet çok güzel bunun gibi zayıflatan hiç birşey yok ben20 kilo verdim ama şikayetçiyim paramı istiyorummmmmmmm.

admin on Ekim 2nd, 2009 at 03:25 #

seheryeli;

Sahtekar olarak suçladığınız bu ekip sizce aşağılayıcı yorumunuzu neden yayınlıyor ?

Bu şekilde önyargılı olarak kestirip atmanız çok kabaca!

Bizler sahtekar değiliz, aksine siz aşırı fevrisiniz! Bu nasıl bir çıkıştır ? Nasıl bir zihniyettir ?

Fabrika paketmelede hata yapmış olabilir ve her istenmeyen mağduriyette olduğu gibi biz bunun da sonuna kadar arkasındayız.

Kaldı ki bu tip bir sorunla karşılaşan kimsenin iletişim bölümü dururken “yorum” kısmına yazı yazması da bir hayli abes!

İletişim formu yada telefon aracılığıyla bize ulaşmayı denemeniz durumunda anında netice alabilir ve eksik ürünlerinizi teslim alabilirdiniz.

Bu şekilde çözüm süresi uzatılmış oldu. Eğer halen irtibata geçmediyseniz telefonunuzu yada formunuzu bekliyoruz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.