Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
03

    

Rejim Çılgınlığı ve Yitirilen Umutlar

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 03 Kasım 2010 tarihinde eklenmistir.

Gereksiz Rejim YapmakAmanda, 64 yaşına geldiğinde fiziksel hareketi hayatının bir parçası haline getirmeye aynı zamanda sonu olmayan rejimler yerine 90 kilo üzerindeki kilosunu da kabullenmeye karar verdi. Tam olarak kilosunu bilmiyor çünkü bunu umursamıyor.

“Önemli olan sağlığım, düzenli olarak egzersiz yapmaya çalışıyorum, şişmanlatıcı yiyeceklerden uzak durmaya çalışıyorum ve kan şekerim, kolesterol seviyelerim, kan basıncım gibi yalnızca yoluna sokabileceğim sorunlara odaklanıyorum. Yaklaşık 50 yılımı başkalarının bir şeyler yapmam gerektiğini söylediği için harcadığıma üzgünüm. Şimdi Lida yosun hapı sayesinde kolayca zayıflayabiliyorum egzersizlerle ve yediklerime dikkat ederek de sağlıklı kalabiliyorum.” diyor.

Kısa bir süre önce Amerikan Hükümeti tarafından gerçekleştirilen ve Amerikan Tıp Birliği Gazetesi’nde yayımlanan geniş kapsamlı iki araştırma sonuçları Amerikalıların rejim konusunda ne kadar takıntılı bir hale geldiklerini ortaya koymaktadır. 2000 yılı genel nüfus sayımından elde edilen verilerle birlikte bu iki araştırmayı değerlendirdiğimizde, kabaca 25 milyon erkek ve 43 milyon kadının hayatlarının herhangi bir döneminde kilo vermek için rejim yapmakta olduğunu görürüz. Yaklaşık 21 milyon erkek ve 26 milyon kadın kilosunu korumak amacıyla rejimdedir. Rejim yapan 116 milyon yetişkin toplam yetişkin nüfusunun % 55’ini kapsamaktadır. Aksine, 1964 yılında Louis Harris’in bir anketi yetişkinlerin yalnızca % 15’inin rejim yaptığını belirlemiştir. Ergenlik çağında yaklaşık 3 milyon kız ve 1 milyon erkek kilo vermek için “öğün atladıklarını” söylemişlerdir. Bu durumda on bir yaş üzeri 120 milyon Amerikalının bir şekilde rejim yapmakta olduğu ortaya çıkmaktadır.

Rejim yapan birçok kişi için bu kilo verme takıntısının doğal bir döngüsü bulunmaktadır: Rejim yapan kişi her yıl yaklaşık 6 ay aktif olarak kilo vermeye çalışır ve kalan 6 ayda çoğunu ve hatta fazlasını geri alır. Bu saplantı özellikle kadınlarda neredeyse aralıksız sürmektedir: Bir araştırmada 19 ve 39 yaş aralığındaki kadınların neredeyse üçte biri en azından ayda bir rejim yaptıklarinı belirtiyor. Bu şekilde devam eden rejim girişimleri insanların daha yağlı ve daha fazla kilolu olmasından başka bir sonuca hizmet etmez. Lida ile zayıflarken kilonuzda böyle iniş çıkışlar görülmez. Lida zayıflama ilacı düzgün bir grafikle sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamanızı sağlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.