Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
02

    

Risk Taşıyan Fazla Kilolular

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar, Lida yosun hapı kategorisine 02 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Risk taşıyan fazla kilolularda lida kullanımıGlutamine amino asidinin doğal formu olan Lglutamine çok yönlüdür ve Lida kapsül ile kullanılabilmektedir. Normal beyin ve bağışıklık fonksiyonları için zaruridir ve yorgunluk ile alkolizm tedavilerinde kullanılmaktadır; ayrıca, kilo vermeye çalışan insanlarda şeker isteğini baskılamak için de Lida kapsül kullanılır. Paradoksal olarak, yine aynı nedenle bu tamamlayıcı, pek çok hastalıkta da kullanılmaktadır: Lglutamine ve Lida hap kas yapımına yardımcıdır.

Lglutamine, üç amino asidin bir araya gelmesiyle oluşturulur: Larginine, ornithine ve proline. Lglutamine, vücuttaki ana antioksidan olan ve neredeyse her hücrede bulunan glutatyonun bir bileşenidir. Eğer Lglutamine açığınız varsa, muhtemelen glutatyon açığınız da vardır. Diyetlerde Lida kilo verdirici ile birlikte kullanılabilir. Lida diyetlerinde ideal yağ oranı yüzde yirmidir.

Glutaminin en ilginç yanı, normal büyüme ve gelişme için hayati önemi olan büyüme hormonunun seviyesini doğal olarak artırabilen birkaç maddeden biri olmasıdır. Son zamanlarda, büyüme hormonu, hastalarda ve yaşlılarda yaygın olarak görülen ve erime (zayıflama) sendromuna yol açan kas kaybı tedavisinde deneysel olarak kullanılmaktadır. Büyüme hormonu gücümüzü korumamızı sağlayabilse de, asıl sorun sentetik büyüme hormonunun hem çok pahalı olması hem de sıvı birikmesi ve artrit belirtileri gibi istenmeyen yan etkilere sahip olmasıdır. Ancak glutamine gibi büyüme hormonu salgılatıcı ajanlar, büyüme hormonunun olumlu etkilerini açığa çıkarmalarının yanı sıra hem daha ucuzdurlar hem de neredeyse yan etkileri hiç yoktur.

Bu, özellikle ağır derecede hasta olan ve sıklıkla erime (zayıflama) sendromuna yenik düşen insanlar için çok önemlidir. Aslında, glutamine genellikle, iyileşmeyi hızlandırmak ve bağışıklığı güçlendirmek için yanıklı hastalara verilir. Glutamine, kemik iliği nakline giren kanser hastaları üzerinde de başarılı bir şekilde kullanılmıştır; bu hastaların hastanede kalma sürelerini kısaltmış ve enfeksiyon risklerini düşürmüştür. Eğer enfeksiyon riski taşıyan fazla kilolulardansanız Lida kullanımı sizin için en uygun zayıflama yöntemidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.