Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
13

    

Sadece Tek Bir Light Tonbalığı

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 13 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Ton balığının yosun hapı ile faydaları‘Tonbalığının besinsel içeriği konservesini yapan firmaya, tonbalığının türüne (Atlantik, Pasifik, beyaz, light) ve nasıl yapıldığına (suyla ya da yağla) göre değişir. Yine de bütün tonbalıkları harika bir protein kaynağıdır, temel amino asitlerin tümünden de büyük miktarda içerir. Lida severlere bu yüzden ton balığı tüketmelerini söylüyoruz. Suyla yapılmış tek bir light tonbalığı konservesinden, suyu boşaltıldıktan sonra 200’den daha az bir kalori karşılığında, 42 gr. yüksek kalitede protein elde edilir. Aynı miktardaki konserve günlük niasinin ihtiyacının yüzde yüzden fazlasını, günlük B6 vitamini ihtiyacının yüzde yirmi dokuzunu, günlük B12 vitamini ihtiyacının da yüzde seksen ikisini sağlar.

Ayrıca tonbalığı hayati derecede önemli, kansere karşı koruyucu bir mineral olan selenyum bakımından da inanılmaz bir kaynaktır. Suyla yapılmış light tonbalığı konservesinde günlük selenyum ihtiyacının neredeyse yüzde iki yüzü mevcuttur. İşte selenyumun önemi de orjinal lida kullananlar için burada ortaya çıkıyor.

Selenyum ve zayıflama kapsülü ile B12 vitaminiYine de bu verilerde ufak sapmalar görülebilir: sarı yüzgeçlisinde neredeyse hiç B12 yokken, mavi yüzgeçli tür günlük B12 ihtiyacının yüzde yüz ellisini içerir. B12 vitamini serilerinin yosun hapı zayıflama kapsülü Lida için ne kadar önemli olduğunu artık sanırım tartışmaya gerek yok.

Tüm bu söylenenlerin ardından hangi tür kullanılıyor olursa olsun, sushi restoranlarında tonbalığı yine de benim en favori balığımdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.