Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
13

    

Sağlığın Vazgeçilmez Bitkisi

Yazan (eRiL) Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 13 Aralık 2010 tarihinde eklenmistir.

Sağlığın Vazgeçilmez Bitkisi SarımsakSarımsak allium yani lalegiller ailesine ait bir sebzedir. Tiosulfinat adında sülfür içeren birleşiklere sahiptir. Bunlar içinde en fazla tanınanı ise allisin adlı maddedir. Ayrıca tiosulfinat dışında, gene sülfür içeren maddelerden sulfooksit’ler bulunur ki bu maddelerden de sağlığımız açısından en önemli etkide bulunanı alliin’dir. Tüm bu maddeler sağlığımız açısından son derece yararlı etkilere sahiptir. Ayrıca sarımsak manganez adlı mineral bakımından da oldukça zengindir. Sarımsak, C vitamininin, B6 vitamininin ve selenyum ihtiyacının karşılanmasında da ideal bir gıda maddesidir. Sağlık için oldukça faydalı olan sarımsağın kilo verdirme ilacı Lida ile birlikte tüketilmesi ise sağlıklı zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Eğer sarımsağın kokusundan endişe duyuyorsanız küçük parçalar halinde çiğnemeden yutun.

Sarımsak denildiğinde akla öncelikle kalp ve damar sağlığı gelir. Düzenli sarımsak tüketilmesi ile yüksek tansiyonu rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca kanda belli düzeylerde, sarımsak sayesinde gerçekleşen sulanma, kan dolaşımını rahatlatır ve bu şekilde kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Sarımsak sayesinde kandaki kolesterolü damar çeperine yapıştırarak damar sertliği riskini artıran kötü kolesterolü düşürebilirsiniz. Üstelik sarımsak sayesinde kötü kolesterolü düşürürken iyi kolesterol miktarını da artırabilirsiniz, iyi kolesterolün sarımsakla artışı sayesinde damar çeperine yapışan kolesterolün tekrar kana karışması ve idrar yolu ile vücut dışına atılması da mümkün olur. Zayıflatan kapsül Lida da eritilen yağların damarlarda birikmeden vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Kötü kolesterolün düşmesi ve iyi kolesterolün artışı ile sürekli olarak damar çeperinden yapışık olan kolesterolün sökülerek tekrar kana alınması ve idrarla vücut dışına atılması olayı sadece damar sertliği ve yüksek tansiyonu engellemekle sınırlı kalmaz.

Aynı zamanda kolesterolün daha zararlı maddelere dönüşmesi riski de engellenmiş olur. Zira kolesterol sadece damar çeperlerine yapışmakla ve kalp sağlığını tehdit etmez. Aynı zamanda kendisi daha zararlı olan alerjik, kanser yapıcı maddelere de veya toksik radikal yani iltihap yapıcı maddelere de dönüşebilir. İyi kolesterolün kanda mi’de 60 mg ve üzerinde tutulması ile rahatlıkla bu çok tehlikeli maddeyi vücuttan uzaklaştırabilirsiniz. Bu sayede sadece kalp ve damar hastalıklarına karşı korunmaz, aynı zamanda bu maddenin toksik radikallerine karşı da korunmuş olursunuz. Kısaca kötü kolesterolün düşmesi (tercihen kanın mi’de 120 mg ve üstüne geçmemesi) ve iyi kolesterolün artışı ile vücudunuzda detoks etkisini gerçekleştirebilirsiniz.

Bütün bu yararlı etkileriyle beraber sarımsak, şifa deposu bir bitki özelliği taşımaktadır ve Lida zayıflama tableti ile beraber kullanımı bütün otoritelerce tavsiye edilmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.