Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
17

    

Sağlığınızı Tehdit Eden Beslenme Şekilleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 17 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlığınızı tehdit eden beslenme şekilleriGerçek yumurta bulmak kolay değil, çünkü artık gerçek tavuk bulmak da kolay değil. Gerçek tavuklar açık havada, güneşin altında yetişmeli, doğal beslenme yolları olan böcekler, kurtlar, kazayağı, karahindiba ve diğer canlı gıdalar yemeliler. Fakat doğal beslenme diğer diyetler olduğu kadar lida form hapı açısından da çok önemlidir. Günümüzde tavukların çoğu kafeslerde, egzersiz veya gün ışığının nimetlerinden faydalanamadıkları tesislerde üretiliyorlar ve besinsel açıdan yetersiz, işlenmiş tavuk mamaları ile besleniyorlar. Bu sağlıksız hayvanların ne etleri ne de yumurtaları sağlıklı insan yaşamını desteklemeye müsaittir. Bu şekilde beslenen kişilerin kilo alması kaçınılmaz olacağı için lida kapsül gerekmektedir.

Ticari tavuklar, son derece yetersiz ve toksik bir diyetle beslenirler. Öyle yanlış ve sağlıksız beslenirler ki, onları hayatta tutmak için bir sürü antibiyotik ve diğer ilaçlar enjekte edilir. Ticari tavukların yüzde doksanı, katledikleri sırada kanserlidir. Bu tavukların hücreleri bu kadar sağlıksızsa, onların et ve yumurtalarını yediğinizde, kendi hücrelerinizin sağlıklı olmasını nasıl beklersiniz? Sağlıksız tavuk eti tüketimi fazla kiloları beraberinde getireceğinden lida hapı gerekmektedir.

Aynı şekilde, besi yerlerinde şişirilen büyükbaş hayvanlar öyle kötü beslenirler ve hastadırlar ki, hayatta kalmaları için tonla ilaç ve antibiyotik alırlar. Diet for a Netv America (Yeni bir Amerika için Diyet) adlı kitabında John Robbins bu hayvanların diyetini şöyle anlatıyor:

Amonyak ve tüye karışmış testere talaşı, gazete parçaları (toksik mürekkebin tüm renkleri üzerinde), “plastik otlar,” işlenmiş lağım pisliği, yenmeyen donyağı, kümes talaşı, çimento tozu ve karton parçaları, tabii yanında insektisitler, antibiyotikler ve hormonlar eşliğinde. Zavallı hayvanları kandırıp bunları yemeye ikna etmek için de aromalar ekleniyor. Bu aromalar obeziteye davetiye çıkartıyor ve lida kullanımını zorunlu hale getiriyor. Sizde bu gıdaların zararlarına maruz kalıyorsanız lida ile önlem almalısınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.