Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
06

    

Sağlık İçin Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 06 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlığınızı düşünüyorsanız Lida kullanın ve kısa sürede formunuza kavuşun Lida mucizesi ünlülere bile bulaştı bir çok ünlüyüde formuna kavuşturan Lida zayıflama hapları piyasada çok yaygın olarak kullanılmaktadır. İdeal kiloya ulaşmak için en doğal zayıflama hapı Lida hapı olduğunu hatrılatmak isteriz. İki ay sonraki kontrolde w3 suplamenı alan hastaların kaşıntı, pullanma, kırmızılığın etkili sahalarda küçüldüğü görüldü. Omega3 yağ asitlerinin doğrudan deriye kullanımları belki daha yararlı olacaktır. Ufak bir çalışmada, balık yağı petrolyum jeline eklendi (% 10 balık yağı merhemi) ve deriye sürüldü. On bir hastadan sekizinde önemli gelişmeler görüldü. Osteoporoz Yaşam boyu kemiklerimiz iki farklı hücrenin hareketiyle var olurlar—osteoblast onları yeniler ve osteoklast onları yıkar.

Yaş ilerledikçe, osteoklastlar osteoblastların önüne geçme eğilimindedir. Osteoblast kemiklerimizi daha az yoğunluklu ve kolay kırılır yapar. osteoproz: kelime anlamı “boşluklusüngerimsi kemikdir”. Milyonlarca amerikalıda sorun yaratıyor, kısa ve uzun dönemde hareket kısıtlanmasına ve milyarlarca sağlık harcamasına neden olabiliyor. İdeal zayıflık  sağlık ve Lida ile gerçekleşiyor.

Antioksidanlardan ve w3 yağ asitlerinden zengin omega diyeti gibi diyetlerin takibinin kemik yoğunluğunun devamına yardımcı olabileceği hayvan çalışmalarında gösterilen gittikçe artan delilleri bulunuyor. (antioksidanlar serbest radikallerin zararından kemiğin ve kıkırdağın korunmasına yardım ediyor, ve w3 yağ asitleri pg2, ltb4 ve çeşitli proinflamatuar etkenlerin, kemik kaybını veya “resorptionemilmeyi vücudun kendi mekanizmasıyla bir maddeyi eritmesi] uyardığı bilinen etkenlerin üretimini azaltıyor.

Bu sahada çok araştırmanın En İyi Seçenek: Turpgiller Turpgiller arasında brokoli, karnabahar, lahana, Brüksel lahanası, bok choy ve biraz önce anlatılan kıvırcık lahana bulunmaktadır. Bu sebze ailesi, obezite riskini düşürme ile ilişkili pek çok bileşik içerir; bu bileşikler arasında, glukosinolat, crambene, indol3karbinol ve özellikle izotiosiyanat (glukosinolatlardan türer yukarda bahsi geçen brokoli filizlerine bakınız) bulunmaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.