Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
12

    

Sağlıklı Besinler ve Orjinal Lida

Yazan (eRiL) Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 12 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı Besinler ve Orjinal LidaUzun, zorlu bir ömür boyunca sağlıklı besinler sayesinde fonksiyonlarını sürdürmek üzere programlanmış olan bedeniniz, Lida tableti ile sağlıksız besinlerin eylemlerine karşı giderek daha duyarlı hale gelir.

Metabolizmanız anlayıp otlamaya başlar. Sadece kilolar değil, acılar da artar. Zayıflama yosunu Lida kullanımında, bitkinlik, halsizlik, baş ağrıları, huzursuzluk, bunlar toplumun büyük kısmının inandığı gibi orta yaşa girme sürecinin bir parçası değil, beslenme biçimimizin sonuçlarıdır.

Sert, güçlü ağrılalarımız kamp ateşlerinin başında işlenmiş yiyecekler, beyaz ekmek, sandviç, pizza yemiyor: vücutları suya ihtiyaç duyduğunda meşrubat ya da meyve sularının içinde şeker tüketmiyorlardı. Bunları yapsalardı, medeniyet diye bir şey olmazdı.

Konuya şişmanlıkla başlamanın yerinde olacağını düşünüyorum. Bunun nedeni sadece okuyucularımın en çok ilgilendikleri konunun şişmanlık olması değil; aynı zamanda şişmanlık diyetin gerekliliğinin en gözle görülür belirtisi. 25.000 şişman hastayı tedavi ederken yaşadığım deneyim bana şişmanlık vakalarının %90’ının karbonhidrat metabolizmasının bozukluğundan kaynaklandığını gösterdi.

Büyük ses ve sonuç getiren başarımın altında karbonhidrat metabolizmasının bozukluğunun şişmanlığın nedeni olduğu şeklindeki varsayımım üzerine yaptığını çalışmalar yatıyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.