Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
30

    

Sağlıklı Beslenme Listesi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 30 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı beslenmeSağlıklı bir beslenme listesinde olması gerekenlerin en başında lida kapsülleri olmalıdır. Doğru beslenmenize yardımcı olurken kısa sürede zayıflamanızı da sağlayacaktır. Araştırmalara göre lida kapsüllerinin etkili, sağlıklı ve başarılı bir ürün olduğu kanıtlanmıştır. Uzmanalar lida form kapsülleri hakkında, zayıflamak için kesinlikle doğru bir tercihtir.

Herkesin gönül rahatlığı ile kullanabilir sözünü açıklamştır. İstediğiniz fiziğe gelmek için lida kapsülleri tercih edilmelidir. Lida kapsüllerinin güzelliklerinden yararlanmak için mutlaka sağlam adımlar atılmalıdır. Mutlaka sağlkıklı bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. Zayıflama hapı lida sayesinde forma kavuşma mümkündür.

Kendisini bir çevreci olarak tanımlamaktadır. Randevu almak için ofisimi aradı, sekretere “yüzü olan herhangi bir şeyi” yemediğini söylemişti. Stephen diyetindeki yüksek kalorili protein ürünleri nedeniyle son zamanda çok kilo almıştı ve bu nedenle kafası karışıktı. Ayrıntılı bir haftalık beslenme listesi getirmişti ve bu tam tahıllı ekmekler, makarnalar, yumurtalar, peynir, süt ve başka mandıra ürünlerinden oluşuyordu.

Benden kendi kalori alımını hesaplamamı istemişti. Onun sağlıklı bir kiloda kalması için günde yaklaşık olarak 2.100 kalori alması gerekiyordu. Ancak onun belirttiği yiyecekler için kalori miktarı günlük ortalama 1.400 idi. Bu kalori miktarına göre onun kilo veriyor olması gerekirdi. Ancak son altı ay içinde üç kilo almıştı. Stephen’ın aldığı yeni kilolar karın bölgesinde birikmişti, iki basamak merdiven çıktığında bile kendisini yorgun hissediyordu.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.