Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
20

    

Sağlıklı Beslenme Önerileri ve Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 20 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı beslenme önerileri ve lidaZayıflamak için yapılan ve lida kullanılan diyet programlarında hamur işi besinlerin beyaz unla yapılanlarını değil, tam buğday unu ile yapılanlarını seçin. Bu gıdaları tercih etmeniz lida zayıflama kapsülü‘ nün etkilerini daha hızlı göstermesini sağlar. Makarna, pilav, pizza gibi yiyecekleri sebzelerle zenginleştirin. Bu şekilde beslenmek lida kullanımı açısından çok önemlidir. Örneğin makarnaya brokoli, patlıcan ya da mercimek ilave ederek posa miktarım arttırın.

Meyve suyu yerine meyve yiyin ve ara öğünlerinizde kuru meyve tüketin. Kahvaltılık gevrek kullanıyorsanız posa bakımından zengin olanları seçin. Salata dediğinizde sadece domates ve salatalıktan mı bahsediyorsunuz?

Daha fazla posa almak için sadece domates yetmez. Önereceğim salatanın tadına bir bakın. Bunun dışında, sofranızda deniz börülcesi, turp otu, radika gibi Ege otları, kereviz salatası, karnabahar salatası, közlenmiş patlıcan salatası gibi sebzelerde hazırlanmış salataları da mutlaka bulundurun.

Bol posalı salata (büyük bir kâse, aileniz için): 2-3 yaprak marul veya göbek salata, roka, maydanoz, taze nane, kuru veya taze soğan, domates, havuç, salatalık, kırmızıyeşil biber ve Akdeniz yeşillikleri ile güzel bir salata hazırlayın. Baharatlarla süsleyin. Nar ekşisi, limon veya sirke kullanın. Bu salatayı lida ile desteklediğiniz diyetlerde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Kahvaltı deyince kimilerinin aklına sadece bir poğaça, kimilerinin ise peynirli, zeytinli, ballı börekli bir öğün geliyor. Bir de bu gruplara hiç girmeyenler var. Kahvaltı gelmeden sağlık gelmez! Sınırlarınızı zorlamayın. Sabah güne başladığınızda, o gün aşağı yukarı ne yapacağınızı vücudunuz bilir. Tabii çok düzensiz bir hayatınız yok ise! Buna göre vücudunuz, alması gereken yani ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ ne ise onun gelmesi için beklemeye başlar. Bizim geleneksel kahvaltımız ise vücudunuzun ihtiyacı için mükemmel bir örnektir. Zamanında yapılan bir kahvaltı sağlıklı beslenme açısından çok büyük önem taşımaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.