Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
28

    

Sağlıklı İncelmede Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri kategorisine 28 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı incelmede lidaLida zayıflama hapı her zaman sağlıklı ve etkilidir. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden zayıflayabileceğinizi belirtelim. Son zamanlarda hızla artan kilolara lida kapsülleri etki edecektir. Lida kapsülleri ile zayıflamak isteyenlerin mutlaka düzenli kullanmaları önerilir. Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapılmalıdır.

Orjinal lida zayıflama kapsüllerinin sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulmayı başaracaksınız. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden fazlalıklarınıza veda edeceksiniz. Kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Ancak ölü insanda artık yaşam enerjisi kalmamıştır. Zayıflama hapı lida ile daha genç görünebilirsiniz ve forma girebilirsiniz.

Adını bile sorsanız size yanıt veremez. Hiç de hoş olmayan bu örnek, olayın boyutunu anlatabilmek için gerekli bir örnektir. Eskiden söylendiği gibi sadece belirli bir maddeden şu kadar, proteinden şu kadar vs. Gibi sözlerin bugün hiçbir doğruluğu kalmamıştır. Her şeyden önce, vücudumuza aldığımız yiyeceklerin miktar ya da cinsi değil, önemli olan yaşam enerjisi içerip içermediğidir.

Bize yaşam olaylarını sağlayan hücredir. Hücrenin yaptığı işlere karışamayız. Bütün yaşam olayları hücre içerisinde olur. Bizim aldığımız yiyecekler ile ya onun işlerini (sonuçta kendi yaşamımızı) kolaylaştırırız, ya da yediğimiz yemeklerle, önce sağlığımızın ciddi bir şekilde bozulmasına ve sonra da ölümümüze sebep oluruz. Ölümün önüne tamamen geçmek zor, ancak beklenmedik erken ölümleri durdurmak zor değildir. Sağlıklı yaşayıp sağlıklı ölmek zor değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.