Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
02

    

Sağlıklı Kilo Verimi ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 02 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı kilo verimi ve lidaAmaç kilo vermek ancak hızlı bir şekilde değil! yavaş fakat sağlıklı kilo vermektir. Fazla kilolarınızdan kısa zamanda kurtulmayı beklemeniz sizin sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilir. Aynı zamanda devamlı bir diyeti bırakıp başka bir diyete başlamak sağlık açısından hiç iyi değildir. Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmaya özen göstermelisiniz.

Kilo vermek ve kontrollerini sağlamak için mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Lida kullanım sıraında bol su içmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Gün içerisinde mümkün olduğunuz kadar bol su tüketmelidir. En az 8 bardak su tüketmeye çalışmalısınız.

Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara lida etkili bir kapsüldür. Sağlıklı ve doğal zayıflama desteği lida ile kilolarınızdan kurtulacaksınız. Burnside hoyratça stetoskobu cebimden kaptı ve morgan’ ın göğsüne dayadı. Birkaç saniye sonra aletin çanını bay morgan’ın kalbinin üzerine koydu ve kulaklıkları çıkartıp bana uzattı.

Bir fıçının musluğu sonuna kadar açılmış, sonra bir anlığına kapanmış, sonra tekrar açılmış gibi sesler duydum. Bu süreç tekrar tekrar devam edip gidiyordu. “bu adam az önce aort kapağını yırttı” dedi burnside “bir kalp cerrahının müdahelesine ihtiyacı var.

Dr. Burnside çabucak bay morgan’ın ağzından içeri hava borusu soktu ve hemşire ambu torbasından oksijen pompalamaya başladı. Diğer hemşireler de geldi. Kalp cerrahı da ortaya çıktı. Hep birlikte bay morgan’ı ameliyathaneye yetiştirdik. Dr. Burnside hoşçakal dedi. Kendisine teşekkür ettim.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.