Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
17

    

Sağlıklı Kilo Vermek için Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 17 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı kilo vermekLida form kapsülleri ile sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz. Diğer diyet uygulamaları ile sağlıksız ve başarısız olmadığının garantisini size lida verecektir. Lida kullanırken kendinizi çok rahat ve huzurlu hissedeceksiniz.

Sağlıklı ve fit bir vücut için lida zayıflama kapsüllerini kullanabilirsiniz. Lida sayesinde veremediğiniz kiloları düzenli olarak vereceksiniz. İdeal kilonuza kısa sürede kavuşacaksınız.

İnsülinin işlevi aşağıdaki bölümde açıklanmıştır. Tepkisel (rcakıif) hipoglisemi. Bu bölümde tartışacağımız hipoglisemi lürü budur. Tepkisel (reaktij) hipoglisemi normal koşullar altında, kan şekeri belli sınırların içindedir ve denetimlidir. Kan şekeri sürekli olarak çok yüksek olursa, kişide şeker hastalığı ortaya çıkar. kan şekeri düşünce de hipoglisemi meydana gelir.

Lida hapları ile birlikte:

  1. Beslenmenize dikkat ediniz.
  2. Düzenli kullanmaya özen gösteriniz.
  3. Bol su tüketiniz.
  4. Kalorisi fazla gıdalardan uzak durunuz.

Pankreasın salgıladığı insülin hormonu, hücrelere glikoz gitmesini sağlayarak, kan şekeri düzeyini düşürür. Yeterli miktarda insülin yoksa, kan şekeri yüksektir ve kişide şeker hastalığı vardır. Hipoglisemi genellikle insülinin aşırı miktarda salgılanmasından kaynaklanır. Aşırı miktarda insülin salgılanınca, hücrelere aşırı miktarda şeker gönderilmiş olur.

Öyle ki, kandaki şeker düzeyi birden çok düşer. Bunun kas hücrelerine ve öbür hücrelere pek zararı dokunmaz ama, beyin hücrelerine büyük zararı vardır. Çünkü beynin, normal çalışabilmesi için, glikoza gereksinimi büyüktür, işte bundan dolayıdır ki, hipoglisemi belirtilerinin çoğu zihinsel işlevle ilgilidir. Pankreasın salgıladığı hormonlardan biri de glükagon’dur. Kan şekeri düzeyi düşünce, pankreas glükagon salgılar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.