Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
17

    

Sağlıklı Yağ Oranı için Lida

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 17 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı yağ oranı için lidaOsteoporoz yakamıza yapıştığı andan itibaren sadece boyumuz kısalmakla kalmıyor. 50′ li,  özellikle 60′ lı yaşlardan sonra karşımıza eklem ve kemik ağrılarıyla kırık problemleri de çıkarmaya başlıyor. Bu yaşlarda gelişen kilo problemleri de cabası. Yalnız bu yaşlarda lida kullanmak sakıncalı olabilir. Eğer 20′ li yaşlarda doğru yatırım yaptıysanız, vücudunuzdaki kalsiyumla bir süre idare edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kilo alımına bağlı olarak yağ oranı yüksek metabolizmalara lida ile müdahale etmeniz mümkündür. Ama aslında 50′ lerden itibaren vücut artık kalsiyum birikimi yapamaz hale geliyor. Bu yüzden, bu yaşlarda her gün cebimizde bir miktar kalsiyum ve B12 vitamini bulundurmamız gerekiyor. Çünkü yaş ilerledikçe sindirim sistemi yıpranıyor ve birtakım vitamin-minerallerin emilimiyle ilgili problemler ortaya çıkıyor.

Üstelik, bu anlaşma, kuralları ağır bir anlaşma değil. Şok diyetlerle sağlığınızdan kaybedersiniz; kilolarınızdan değil! Bu diyetlerden vazgeçin ve lida ile zayıflamayı deneyin. Kaybettiğiniz kiloları da bir elma, iki mandalinayla geri alırsınız. Oysa kendinizle yapacağınız sağlıklı beslenme anlaşmasında, kuralların dışına çıktığınızda bunun telafisi çok kolay. Diyet yapmak yerine lida ile sağlıklı beslenme zayıflama için daha doğru bir yoldur. Örneğin, Serpil Parçaoğlu beş aylık diyet sürecinde, yılbaşı telaşı içinde 1,5 kilo aldı. Ama sonraki haftalarında bu fazlalığı hemen telafi etmeyi kolavca başardı.

En son aldığımız ölçümlerin vücudundaki yağ oranı 10 kilo 500 gramdı. Bir kadının vücudundaki sağlıklı yağ oranının sınırı 10 kilodan başlar. bu oranı istediğiniz seviyeye çekmek için lida form hapı kullanmanızda fayda vardır. Yani Serpil Parçaoğlu gayet sağlıklı bir yağ aralığına girmiş durumda artık. Bedeni 50’li yaşlar için olabilecek en donanımlı hale kavuştu.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.