Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
08

    

Sağlıklı Yaşam Önerileri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Meizi Çay kategorisine 08 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı yaşam önerileriŞişmanlığın ve obezitenin gittikçe hızla artması nedeniyle, sağlıklı zayıflamak bu durum karşısından büyük bir ilgi odağı oldu. Kilo verme konusunda heryerde yanlış bilgiler aktarılabilir. Sağlık ciddi bir sorun olduğundan sağlıklı kilo vermek bu durumda çok önemlidir. Sağlıklı kilo vermek için sizlere yardımcı olabilecek lida hapı’ nı kullanabilirsiniz.

Lida zayıflama hapı, üstün başarısı sayesinde herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Sağlıklı ve diyetsiz zayıflatan bugüne kadar hangi ürün bu kadar başarılı oldu ki! tabiki de lida hapları sışında hiç biri lida zayıflama haplarını uzmanalar dahi kullanıyor. Artk gerisi sizlere kalmış lida sizlere muzielikler yaratıyor.

Hızlı aynı zamanda kolay zayıflamanın yolu kesinlikle lida haplarından geçer.  bir kapha eğilimi olan statüko’ya değer verme, değşiiklikleri kesinlikle kabul edememe haline dönüşür. Fiziksel olarak, neşeli şişman adam acıklı bir sona yaklaşır: fazla yüksek tansiyon, zor nefes alma, fazla beden sıvılarından dolayı şişkinlik ve konjestiv kalp yetmezliğinden şikayet etmeğe başlar.

Kapha kişileri, yüksek acıya dayanabildikleri ve sağlıklı olmaya alışkın olduklan için doktora çok sık gitmezler. Doktora başvurduklannda ise bu ya çocukluktan başlayıp ömür boyu süren şişmanlık nedeniyle, ya da sinüzite bağlı baş ağnsı kronik sinüzit, saman nezlesi, astım, göğüs tıkanıklığı gibi çeşitli akciğer ve sinüs problemleri nedeniyledir.

Doktorların bulgularına göre, gıda allerjisi olduklarını sanan kimselerin sadece küçük bir yüzdesi deri testine olumlu cevap veriyor; genellikle bozukluk sindirim dengesizliğinde oluyor ve kapha da baş şüpheliler arasında bulunuyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.