Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
14

    

Sağlıklı Yaşam Sürmek İçin..

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 14 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı yaşamSağlıklı yaşamak zor değil! beslenmenize, yaşam tarzınıza dikkat ettiğiniz taktirde uzun ve huzurlu yaşam sürebilirsiniz. Sağlıklı olmanız huzuru getirecektir. Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz hemen lida form kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız. orjinal lida kapsüllerinin ne kadar başarılı olduğunu kullandıktan sonra farkedeceksiniz.

İdeal kiloya gelebilmek için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara sadece orjinal lida kapsülleri yardımcı olacaktır. Dolayısıyla algıları açık olduğu için ayin esnasında kendileriyle aynı ortamda bulunan insanların dualarını alıyorlar.

Aynı ortamdaki insanların dua ederek sağlıklı olma fikrine erişebilmeleri için zihinlerini açık tutmaları gerekir. Bir grup insanın bir kilisede ya da tapınakta bir araya gelerek o an orada olan kişilerin sağlığı için dua etmeleri bu insanların arasında psikolojik ve ruhani bir bağın kurulmasını sağlar.

Bu grubun içindeki inanmayan ya da şüpheci olan insanların da şifa bulması mümkündür, çünkü onların da arzusu iyileşmektir. Dolayısıyla bu insanların bilinçaltları bu zihinsel ve ruhani ortamdaki düşünceleri algılamaya açıktır ve sonunda onlar da diğerleri gibi iyileşebilirler.

Lida kapsülleri ile kilo kontrolü ve zayıflama‘ yı sağlayabilirsiniz. İstedeiğiniz hedeflere kısa zaman içerisinde gelmek için mutlaka lida’ yı denemelisiniz. Bu noktada şu soruyu sorabilirsiniz: Peki, eğer bu insanlar nefret, kin ve garez besleyen insanlarsa? O zaman da iyileşebilirler mi? İçi kirle ve pasla tıkalı olan bir hortumdan su gelmez, gelse bile su kirli ve çamurlu olur. Bahçenizi sulamak istiyorsanız önce hortumun içindeki kirden kurtulmalısınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.