Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
22

    

Sağlıklı Yemek Çeşitleri ve Lida Etkileri

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 22 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı Yemek Çeşitleri ve Lida EtkileriLida ile farkındalık kazanmak için, önce hangi burun deliğinizin açık olduğunu anlamak üzere elinizi burnunuzun biraz altına koyun. Hangi burun deliğinin çalıştığını anladıktan sonra, enerji o tarafta yoğunlaşmış olduğu için, bedeninizin o yanıyla çalışmaya başlayın. Dikkatinizi enerjinizin zaten yoğunlaşmış olduğu bölgede yoğunlaştırırsanız kendi doğal döngünüzle uyum içinde olursunuz.

Lida kullanırken eğer sağ tarafınızdan nefes alıyorsanız, sağ elinizin avuç içine bakın. Oradaki çizgileri ve dokuyu inceleyin. Avuçiçinizi en yakın arkadaşınız olarak kabul edin ve sonra öpün. Öpmek enerji verir ve avucunuzu öperek, en iyi enerjilerinizi, sizi en iyi ifade edecek organınıza vermiş olursunuz.

Şimdi avucunuzdan başlayan ve parmak uçlarınızda son bulan beş enerji kanalını inceleyin. İnsanoğlunun kendini ifade edebilmek için yarattığı hemen herşeyde ona eli ve parmakları yardımcı olmuştur. Şiir, resim, heykel, müzik ve diğer pek çok sanat eserleri önce insanın zihninde oluşmuş, sonra da elleri ve parmakları ile şekil almıştır. Bilin ki elleriniz sizin dünyaya yapabileceğiniz iyiliğin de kötülüğün de en büyük aracıdır. Parmaklarınızdan hayal dahi edemeyeceğiniz bir güç akar. İnsan isterse bir parmak hareketiyle kalabalık bir topluluğu etkileyebilir.

Lida diyet hapı ile bu gücü, beyinde ellere ayrılan alanın diğer pek çok organa ayrılan alandan daha fazla olmasıyla da anlıyoruz. Sigara tiryakilerinin bildiği gibi sinirliyken daha fazla sigara içilir ve sadece sigarayı parmakları arasında tutmakla dahi rahatlama hissi başlar. Tespih çekmek de enerjiyi parmak uçlarında hissetmenin bir yoludur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.