Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
04

    

Sağlıklı Zayıflama ile İlgili Herşey

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 04 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı ve düzenli şekilde zayıflamak iççin mutlaka beslenmenize özen göstermelisiniz. Fazla kilo derdinden kurtulmak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Diyet ile veremediğiniz kiloları lida zayıflama hapları ile vereceksiniz. Ayrıca diyet sırasında eziyet çekereken lida ile asla çekmeyeceksiniz.

Tüketicilere doğaldan reklam yapma kılavuzları, federal gıda, ilaç ve kozmetik yasası’nın (FGİKY) otoritesi altında düzenlenmiştir. İzin verilen içerik, tipik olarak ilaç adı, tedavi edilmek istenen durum ve ilacın kullanılmasıyla ilişkili risk ve yararların tanımını içermektedir. FGİKY, farmasötik ilaçların faydası hakkında yalan beyanda bulunulmasını yasaklamakta ve ilaç reklâmlarının aşağıdaki kurallara uyması gerektiğini belirtmektedir. İddialar yanlış veya yanıltıcı olmamalıdır.

Sağlıklı zayıflama hapı lida ile kolay kilo verimi sağlayabilirsiniz. Düzenli lida kapsüllerini uyguladığınız raktirde kısa sürede forma gireceksiniz. Her zaman form bir vücuda kavuşacaksınız.

Reklâmlar, ilacın riskleri ve yararlan arasında doğru bir denge sunmalıdır, reklâmlar, ilacın reklâmda yer alan şekilde kullanılmasına bağlı sonuçları açıklamalıdır. Reklâmlar, ilacın prospektüsünde sıralanan tüm riskleri açıklamalıdır. Bu varsayımlarla bakarsak doğrudan tüketiciye yapılan reklâmların, sağlık hizmetleri üzerinde olumlu etkileri bile olabilir.

Tüketicilere, reçeteli ilaçlar hakkında yerinde bilgiler verildiği sürece, sağlık konusunda olumlu yönde karar almayı çok iyi becerebilirler. Bu, doktoaın gerekli olanı zorla kabul ettirmesi yerine, ilaç tedavisi hakkında karşılıklı karar vermeyi sağlayarak, doktorhasta ilişkisini güçlendirebilir. Fakat bu hedeflere, ancak ve ancak, doğrudan tüketiciye yapılan reklâmlar dürüstçe hazırlanırsa ulaşılır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.