Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
12

    

Sağlıklı Zayıflamanın Kaynağı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 12 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlıklı zayıflamanın kaynağıFazla kilolarınızdan kısa zamanda kurtulmak için mutlaka lida zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal lida kapsülleri ile forma girebilir ve sağlıklı yaşam sürebilirsiniz. Mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye ve lida kullanmaya dikkat etmelisiniz. Lida metabolizmayı hızlandırdığı gibi vücudunuzdaki toksinlerin de dışarı atılmasını sağlayacaktır.

Sağlıklı bir fiziğe ulaşmak için mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye özen göstermelisiniz. Zayıflamaya yardımcı lida form hapı ve kilo dengesi sağlıklı bir biçimde sağlanabilir. Mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye özen göstermelisiniz. Aynı zamanda gün içerisinde bol miktarda su tüketmeye ve hareketli olmaya çalışmalısınız.

PloS Medicine dergisinin lansmanı 2004 sonbaharında burada yapıldı. Derginin, tüm bilimsel makalelerine ücretsiz internet erişimi sağlayarak “statükoyu sarsma” gibi büyük planları vardı. Dünyadaki hemen hemen tüm diğer önemli tıp dergilerinin aksine, dergi hiçbir ilaç şirketinden reklam almayacağını açıklamıştı.

Bilim kisvesine büründürülmüş pazarlama faaliyeti olduğu düşünülen şirket destekli hiçbir çalışmayı da yayınlamayacaktı. Editörlerine göre derginin amacı tıp dergileriyle ilaç endüstrisi arasında oluşan “bağımlılık zincirini” kırmaktı.

San fransisko merkezli, kâr amacı gütmeyen Bilim halk kütüphanesi tarafından yönetilen yeni derginin yayın kurulunda sağlıkalanında önde gelen isimler de yer almaktaydı.

Statükoyu sarsarak, ilaç şirketlerinin etkisinden kendilerini soyutlayarak ve daha bağımsız tıbbi bilgiyi destekleyerek, dergi bizlere izlenebilecek bir yol gösteriyor. Hastalık satışı ile ilgili herkes için statükoyu sorgulamak atılacak ilk adımdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.