Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
28

    

Sağlıklı Zayıflamaya Lida Etkisi

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 28 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı zayıflamada lidaLida zayıflama kapsülleri ciddi anlamda kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Fazla kilo derdine son vermek için sadece lida form haplarını kullanmanız yeterli olacaktır. Son zamanlarda hızla artan kilolara lida ile son vereceksiniz.

Kilo vermek için öncelikle lida kapsüllerini düzenli şekilde kullanmalısınız. Etkili çözüm yollarını bulabilirsiniz. Agav veya agave nektarı olarak adlandırılan bu şeker, bir kaktüs türü olan ‘sarısabır’ veya ‘sabır otu’ olarak da bilinen bitkiden elde edilir. Agav nektarı, çok düşük glisemik indeksli doğal bir tatlandırıcıdır ve şekerden üçdört kat tatlıdır, fakat aynı miktardaki şekerde bulunan 16 kalori yerine sadece 4 kaloriye sahiptir.

Kilolara ve tehlikeli toksinlere karşı lida zayıflama kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fazla kilolara kısa sürede veda etmek için mutlaka lida form kapsüllerini denemelisiniz.

En azından şimdilik daha az sorunlu gibi gözüken bu şeker tatlandırıcı kullanılabilir. Ağızda kötü bir tat bırakmadığı söyleniyor. Zaman zaman ürünün ‘doğal’ olduğu belirtilir. Ürünün doğal olması ‘işlenmemiş’ olduğunu, yani rafine edilmediğini göstermez. Agave çölde yetişen ve aynı zamanda tekilanın da ham maddesi olan bir bitkidir.

Buna rağmen nektara dönüştürmek için, bazı işlemlerden geçiriliyor. Bu da hakkında şüphelenmek için yeterlidir. Ancak yine de şekerpancarı veya şekerkamışı şekerinden, en azından şimdilik daha sağlıklı olduğunu belirtmeliyiz. Agave nektarı şurubunun, açık veya koyu renkli olmak üzere iki türü vardır. Koyu çeşitleri pekmez veya karamel gibi bir tada sahipken, açık renklileri daha az tatlıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.