Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
23

    

Sağlıksız Diyetlerle Sınırları Zorlamayın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 23 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Sağlıksız diyetlere sınır koyunBilinçsiz diyet girişimlerin de bulunan kişilerin kilo veremedikleri görülmüştür. Ayrıca kilo verenlerin de sağlık sorunları yaşadığı ortaya çıkmıştır. Bilinçli ve sağlıklı girişimlerde bulunmalısınız. Düzenli bir şekilde lida ile kilo verebilirsiniz. Lida kapsülleri ile formunuza kavuşabilirsiniz.

Kilo vermek için öncelikle dengeli beslenmelisiniz,  aynı zamanda lida ile kolay kilo verimi‘ de sağlanabilir. Tam anlamıyla bitkisel ve yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Lida kullanan lar ciddi anlamda kilo vermeyi başardı. Bunun sonucunda, dindarların kendilerine dayatılan aşağı statülerden kurtulmak adına tüketim kültürüne teslim olmalarına kapı aralanıyor. Aşağıdaki iki alıntı meseleyi açmak için faydalı olacaktır.

Günümüzde insanlar satın aldıkları nesneleri sadece kullanım değeri için almıyorlar. Yani bir otomobil, sizi sadece bir yerden başka bir yere götüren bir ulaşım aracı değil. Bir cep telefonu da, sadece iletişimi sağlayan bir alet değil. Pek çok kişi bu araçlara, başka bazı değerler atfediyor.

Düzenli olarak kilo verimi sağlamak için lida kapsüllerini kullanabilirsiniz. İşte tüketim toplumunu diğer toplumlardan ayıran temel özelliklerinden biri bu. Mallar, doğal kullanım değerleri nedeniyle değil, onlara atfedilen birtakım başka değerler nedeniyle kıymet arz ediyor. Ve esasında tüketilen şeyler, mallar değil, onların işaret ettiği göstergelerdir.

Bulaşık makinesi, cep telefonu, otomobil gibi sıradan tüketim mallarına ‘romantik bir sevda, ‘arzu’, ‘güzellik’, ‘özgürlük’, ‘bilimsel ilerleme’ve ‘iyi hayat’gibi imgeler iliştirildiği için, mallar sıradan mallar olmaktan çıkıyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.