Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
31

    

Sahte Lida Nasıl Anlaşılır ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 31 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Sahtesi Nasıl Anlaşılır ?İnternet ortamında Lida araştırırken yada bitkisel ürün marketlerinde Lida aramaya koyulduğunuzda dikkat etmeniz gereken tüm öğeler, orjinal lida’ nın nasıl özellikler taşıması gerektiği tüm açıklığıyla web sitemizde yayınlanmış durumdaydı. Fakat bizler zaman zaman geri planda kalan bölümlerimizi ön plana çıkartmayı faydalı gördüğümüz için yeniden sahte Lida’ nın nasıl anlaşılabileceği üzerine yazmak istedik.

Eski bölümlerimizden Sahte Lida isimli sayfada küçük detayları sizinle paylaşmıştık. Bir diğer ve aslında en gözde bölümümüz olan Orjinallik Kanıtı kısmında ise çok detaylı orjinal lida görselleri yayınladık. Bunların hepsini dikkatlice okuyup yorumlamanız bizim açımızdan çok önemlidir. Çünkü Lida gibi komplike bir ürünün orjinalliğinin kanıtlanması çok güç bir durum ve bunu ancak sizin takdiriniz kusursuz kılabilir.

Daha önce yayınladığımız birden fazla makale arasında en faydalısı ise uzun süre rağbet gördü. Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır ? sorusunun çeşitli yanıtları bu yazıda verilmişti.

Tüm bu kaynakların haricinde belirtmek istediğimiz bir diğer önemli konu kalite standartları bakımından oldukça prensipli olan üretici KmDali için Lida’ nın en önemli ürün olması ve her zaman orjinal ürünün standartlarının sahte üretimlerin üzerinde olmasını sağlamak için hummalı bir çalışma içerisinde olması. Bu zaman zaman Lida kullanıcılarını şüphe içerisine düşürebiliyor. Çok çeşitli görsel yenilemelerin yapılıyor olması siz değerli kullanıcılarımızın kafasını karıştırmamalıdır. Bizler bu yeniliklerin hepsini sebepleriyle en güncel şekilde web sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.


Comments:
duygu on Kasım 29th, 2010 at 17:24 #

herkes baya kullanmıs ve bazıları verıp bazıları verememıs.. acıkcası maddı durumum cokda ıyı sayılmaz ve bırıktırdıgım para ıle bu ılacı alacagım.. fakat aldıgım ılacın sahte olup kılo vermemde yardımcı olmayacagından korkuyorum.. hem vaktıme hem prıkolojıme hemde parama yazık olsun ıstemıyorum.. orjınal ve kısıye kılo verdırecek hapın garantısını verebılırmısınız bana ://

belgin on Aralık 8th, 2010 at 11:03 #

merhaba bende mart ayında kullanmaya başladım ilk 1.hafat 2 kilo verdim sonraki haftalar 1’er kilo olarak devam etti ama ben sadece hafta içi kullandım hafta sonlarıda iştah kapalılığım devam ediyordu toplamda 20 adet ilaç kullandım 7 kilo verdim 10 adet ilacım hala duruyor fakat yeniden kullanmaya korkuyorum sizce kullanma tarihi geçmişmidir.buarada yan etki olarak yüzümün belli bölgelerinde kuruluk oluşmuştu.

meryem on Aralık 11th, 2010 at 19:55 #

ben ılk defa zayıflama hapı kullanıcam boyum 1,60 kılom 63 ben en az 10 kılo vermek ıstıyorum sızde kac kutu hap almalıyım?

merve on Aralık 13th, 2010 at 18:55 #

merhaba, ben lidayı daha önce 3-4 defa kullandım hepsinde de çok iyi sonuçlar aldım, terleme,kalp çarpıntısı, ağız kuruluğu gibi yan etkileri oluyordu ama canım hiç yemek istemiyordu. şimdi yeniden lidaya başladım,ama eskisi kadar tokluk hissi yok,ayrıca terleme ağız kuruluğu gibi etkiler de yapmıyor. orjinallik kanıtı adlı yazınızı okudum. elimdeki ürün orjinaliğe uyuyor. acaba yeni geliştirilen formul daha mı az etki ediyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

dilek on Aralık 14th, 2010 at 14:56 #

daha öncede yazmıstım lida kullandım cok memmnun kaldım 18 kilo verdim ama simdi 8 kilosunu geri aldım ve okadar hızla geri alıyorumki 1 ay bile olmadan geri aldım ne yapmam lazım acil cvp yazarsanız sevinirim yeniden kullanmalımıyım ve geri almamak için ne yapmalıym

gülay on Aralık 21st, 2010 at 22:23 #

ilk kullandığım kutu kadın figürlü olan idi onunla 10kg verdim.2 sene sonraki siparişimde kelebek figürlü olanı geldi hiç kilo veremedim.sebebi nedir??ayrıca şimdi sipariş verecek olsam hangi kutu gelecek??ayrıca efexor xr 75 mg(antidepresan)kullanıyorum.zararı olurmu?

dilşad on Aralık 25th, 2010 at 13:31 #

2 yıl önce doğum yaptım. şu ana kadar birçok zayıflama ilacı kullandım. halen de devam ediyorum ama bir sonuç alamadım. lidayı denemek istiyorum. acaba bu kadar uzun süreli ve sık ilaç kullanmamın bi zararı olabilir mi? yani hiç ara vermeden lida kullanmaya başlasam bir sonuç alabilirmiyim? yoksa bir süre ara mı vermem lazım ilaç kullanımına?

serap on Aralık 27th, 2010 at 11:25 #

temmuz sonu sezeryan ile doğum yaptım hamilelikten önce84 den 58 kadar düşmüştüm sinir uykusuzluk dışında bişi yapmamıştı emzirme dönemim bitti şimdi tekrar almak istiyorum ama aldığım aktar yeni doğum yaptığım için vermek istemiyor karın içindeki dikişlerin iileşmeyeceğini sölüyor çok üzüldüm eğer doğruysa almıycam doktora sorsam kullanma diyecek napacağımı şaşırdım lütfen yardım edermisiniz vermem gerekn 39 kilo var

seval on Aralık 28th, 2010 at 15:30 #

lida nın 2 . günü :
saç diplerimde vucuduma hafif uyuşma,iştahımda çok az bir azalma var.am özellikle geceleri acıkıyorum.henüz beklediğim etki yok.

devamı gelecek..

srp on Ocak 12th, 2011 at 12:40 #

slm lidanin kutusunun üzerinde kadın resmi var daha dün aldım fakat kapsül üzerinde bir işaret yok lütfen bilgilendiriniz 4yıl önce aldığım lidada kapsülde resim vardi bunda yok korkuyorum lütfen bilgi.

admin on Şubat 24th, 2011 at 01:00 #

duygu hanım;

Ürünün yegane garantisi dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısıdır. Ürünü talimatlara uygun olarak kullanıp, tavsiyeleri de uyguladıktan sonra kilo verememiş hiç bir örnek kişi bulunmamaktadır.

Saygılar.

fatma on Mart 5th, 2011 at 00:33 #

orjınal lıda ıle 12kilo verdim.2kutu daha aldım.ama bence sahtesı idi
cünkü yıne verdıiğim kiloyu gerı adım.hicbir etkisini gormedim(son aldıgım lidaların nerden anladıgımı düsünüyorsanız,dıs kutusu lıda gibi ıç jeletiniona berzer gibi ama tam parlak değil.bunun için orjınal kutunun dışındaki amblemlerin nelerine dikkat etmeliyiz,alırken.bilgi verirseniz sevinirim.ben ınternet aracılıgı ile sizden almadım.

Osman on Nisan 12th, 2011 at 10:45 #

merhaba ben ürünü ve ne kadar işe yaradığını çok iyi biliyorum. ama sizinde dediğiniz gibi bir çok sahte lida yapıldı ve bunların bir çoğu da ciddi şekilde zararlı. tek korkum budur. ürünün orjinalliği konusunda doğal olarak çekiniyorum.

esra on Mayıs 31st, 2011 at 02:17 #

ben bi siteden sipariş verdim ama üzerinde bayan resmi varrr orjinal mi acaba herkes site orjinal diyor ama

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:53 #

belgin;

Ürünün kullanma tarihi üzerinde bulunmaktadır. Eğer kutuyu attıysanız piyasadaki Lida ürünlerinin en eskisinin dahi şu an 6 aylık kullanım ömrü olduğunu belirtmeliyiz.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:53 #

meryem;

Toplamda 3 kutu kullanım yapmanız yeterli olacaktır.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:55 #

merve;

Yan etkilerin görülmemesi bir dezavantaj değil, kullanıcılar için avantajdır. Lida’ nın yeni sürümlerinde yan etkiler azaltılmıştır.

Saygılar.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:56 #

dilek;

Tiroid sisteminizde bir yavaşlık sözkonusu olabilir yada herhangi bir dengeleyici ilaç kullanıyorsanız metabolizmanızı yavaşlatıyor olabilir. Aksi durumda kullanım talimatlarına uyulduğu sürece yeniden ve hızlı bir şekilde kilo alınması imkansızdır.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:57 #

gülay;

Kelebek figürlü ürün sahte olabilir. Antidepresanlar düşük dozda ise Lida kullanımı yapılabilir.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:00 #

dilşad;

Kullandığınız ürünler besin takviyesi ise sorun yok fakat zayıflama ilaçları olarak bahsettiğiniz ürünleri eczanelerden temin ettiyseniz ve ilaç ruhsatı bulunan ürünler ise kimyasallar içerir ve sürekli kullanımı zararlı olabilir. Lida tümüyle bitkisel bir ürün olmakla beraber zararsızdır.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:01 #

serap;

Lida’ nın kan akışını hızlandırıcı etkisi olduğu bilinen bir gerçek. Metabolizma performansını arttırdığı için kanın sulanması durumu olabilir ve bu dikiş yaranızın iyileşmesini geciktirebilir. Aktarınız doğru bir tespitte bulunmuş.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:05 #

srp;

Vegetable kapsüllerin üzerine artık baskı yapılamıyor. Boyar madde kullanımı yasaklanmıştır.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:26 #

esra;

Orjinal Lida’ nın üzerinde zaten bayan resmi bulunmaktadır.

yaren on Haziran 21st, 2011 at 19:07 #

ben lidayı 3 haftadır kullanıyorum bi yan etkisi olmadı ben de ve 3 kg verdim, teşekkürler..

admin on Haziran 22nd, 2011 at 00:16 #

yaren;

“Her kullanan kimsede yan etki görülmektedir” diye bir kural yok. Yan etkisiz zayıflamış olmanız sizin şansınızdır. Buna sevinmelisiniz.

Saygılar.

ecem on Haziran 30th, 2011 at 13:45 #

ürününüz aldım fakat 3. paketim bu fakat urun cok sasırrtı beni.. dumduz renksiz bir hap.. renksiz hap paketi.. eskisine göre cok albenisiz bir kutu.. orjinalliginden cok fazla şüphe ettim.. şu an bi kapsülü içtim bekliyorum ne tepki vereceğim diye merakla.. umarm iştahımı keser.. parama değil asıl kilo veremediğime yanıcam yoksa.. ve size olan tüm güvenimi de yitireceğim..

ecem on Haziran 30th, 2011 at 18:11 #

4 saat oldu içeli.. iştah falan kalmadı şimdilik ..umarim sonrada acıkmam.. paket tuhaf eskisinden cook farklı ama ürün
aynı lida sanırm.. rahat kilo verirm etkisi böyle olursa.. henüz bulantı da yapmadı..

Sanalice on Eylül 6th, 2012 at 12:49 #

Güzel ürün denebilir…

ZESA on Ekim 1st, 2012 at 11:53 #

site olarakta(ilginiz için ayrıca teşk ederim) ürün garantisi olarakta kesinlikle tavsiye ederim …alalı 1 hafta oldu ve kesinlikle sahte degil ve aldıgınızda kndinizde görürsünüz zaten ….

makbule on Ekim 3rd, 2012 at 09:47 #

merhaba ürünü sitenizden sipariş verdim kullanmaya başlayalı üç gün oldu ama ne bir iştah kesme var nede agız kurulugu buda olmayınca suda içemio insan daha önce bu ürünü kullandım etkısı olmustu ama sımdı ise etkısını goremıyorum. sımdı aldıgım kapsul rengı yeşil beyaz dıs kutusu orjınal gıbı. önceden bu kadar kullanıcı memnunken şimdi içeriğini neden degiştirirsinizki? eski lidayı istiyorum ben

selma serra kazan on Kasım 24th, 2012 at 20:02 #

ben sizden ürün aldım.sibutramin ibaresini göremedim.2 kutu aldım inşallah kilo veriririm.arkadaşlarımda beni takip ediyorlar.orjinal ürün yazdığı için güvenmek istiyorum.sevgiler…

emine on Ocak 11th, 2014 at 05:26 #

bende istiyorum acil zayiflamam lazim

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.