Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
25

    

Sahte Lida Satıcılarına Dikkat

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 25 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsüllerinin orjinalleri inanılmaz derecede işe yaramaktadır. Fakat sahte lida haplarını satan kişilerin insan sağlığını düşünmeden hareket etmeleri bizleri gerçekten çok üzüyor. Sahte lida haplarını orjinal olarak tanıtarak insanları kandırıyorlar.

Zararların gizlenmesi yan etkiler yaşamın bir parçasıdır: bunların kabul edilmesi, yararlar bağlamında yönetilmesi ve dikkatli bir şekilde izlenmesi gerekir. Çünkü müdahalelerin istenmeyen sonuçları son derecede ciddi olabilir. Başlıklara çıkan hikayeler, hileli oyunların olduğu yerlerde ya da bilgilerin gizlendiği durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Ama esasında önemli bulgular da daha masum gerekçelerle atlanabilmektcdir. Aynen yayın önyargısında olduğu gibi kazara ihmalin normal insan sürecinde ya da verilerin kalabalığı arasında kaygı verici bulguların kaybolup gitmesinde olduğu gibi. Kalp atışlarındaki düzensizlik ilaçları ilginç bir örnektir.

Huzurlu, sağlıklı ve uzun yaşamın sırrı lida zayıflama kapsülleridir. Etkili ve kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Orjinal lida kapsülü ile formunuza kavuşacaksınız. Hemde hiç sıkıntıya girmeden başaracaksınız.

Kalp krizi geçiren insanlar, oldukça yaygın bir şekilde düzensiz kalp ritmine sahip olurlar (çünkü kalplerindeki zamanı denetleyen aletin parçaları zarar görmüştür) ve yaygın olarak da bu durumdan dolayı ölürler. Söz konusu ilaçlar düzensiz kalp ritmi olan insanlarda bu ritim bozukluklarını tedavi etmek ve önlemek için kullanılır.

Doktorlar, niye kalp krizi geçiren herkese bu ilaçtan vermeyelim diye düşündüler. Bu yaklaşım kağıt üzerinde mantıklı gözüküyor. Bu ilaçlar güvenli görünüyordu ve o zaman hiç kimse bu sahte lida zayıflama haplarının  bu gruptaki insanların ölüm riskini gerçekten arttırabileceğini bilmiyordu, çünkü teoriye göre böyle bir şey mantıklı gözükmüyordu (antioksidanlarla olduğu gibidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.