Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
18

    

Sarımsak Suyu ve Sağlıklı Zayıflama

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 18 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

Sarımsak suyu lida ve zayıflamaSarımsak suyu Eski Yunanlılarda ilaç olarak kullanılırdı. İştah açar, sindirimi kolaylaştırır, solunum sistemi rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olur, soğuk algınlığından korur, baş ağrısı ve uykusuzluğa iyi gelir, idrar söktürür, boğazı temizler ve ağrıları azaltır. Lida ile beraber kullanılması önerilir. Kronik uykusuzluk durumunda birkaç gün boyunca 100 mi kaynamış suya, bir çay kaşığı bal ve bir diş sarımsağın suyunu karıştırıp içmek, genellikle olağan uyku düzenine dönmeye yetecektir. Kuvvetli diş ağrılarını durdurmak için sol bileğimize ezilmiş bir diş sarımsak koyarak sarıp üç-beş dakika bekleyebiliriz. Sarımsakta yaklaşık otuz tür hastalık yapıcı bakteriye karşı 7 numaralı kokteyl. Salatalık, kuş üzümü, elma ve greyfurt sularını 2:2:1:1 oranlarını karıştırınız (örneğin 2 bardak salatalık suyu + 2 bardak kuş burnu suyu + 1 bardak elma suyu + 1 bardak greyfurt suyu veya MM) salatalık suyu + 500 mi kuş üzümü suyu + 250 mi elma + 250 mi greyfurt suyu)

Nerelerde kullanılır: Taze ve canlı bir ten, sakin ve güçlü bir sinir sistemi, beynin iyi çalışması, hafızanın ve bağışıklık sisteminin güçlü olması için. Zayıflamak için Lida hapı kullanırsanız sarımsak suyu da işinizi kolaylaştıracaktır. Bu karışımın bir bardağı, bedenimiz için tavsiye edilen bir günlük C vitamini miktarını sağlar. Kalsiyum taşlarını çözmek için sebze-meyve suyu tedavisi. Safra kesemizdeki ve böbreklerimizdeki taşlar, bedenimizin organik olmayan kalsiyum birikimlerini uzaklaştırma yeteneğinin olmaması yüzünden oluşurlar. Bu tür kalsiyum, bedenimize rafine ve işlenmiş yiyecekler aracılığıyla girer. Bedenimiz için gerekli temel elementlerden biri olan kalsiyum iki şekilde girer: Organik kalsiyum ve organik olmayan kalsiyum organik kalsiyum suda çözünebilir.

Kanımız kalsiyumu karaciğerimize taşır ve gelen kalsiyumun tamamı burada sindirilir. Organik kalsiyum yalnızca çiğ sebze ve meyvelerde, bunların sularında ve ısı işlemlerine tabi tutulmamış süt ürünlerinde (ev yapımı peynir, sade yoğurt vb) bulunur. Lida ilacı ‘nın kalsiyum emilimine herhangi bir yan etkisi yoktur. İşlenmiş gıdalarda (ekmek, unlu mamuller, makarnalar, tatlılar, cipsler, kızartmalar vb) bulunan kalsiyum organik değildir ve suda çözünmez. Bu nedenle de bedenimiz organik olmayan kalsiyuma yabancı madde muamelesi yapar. Çözülemeyen kalsiyum, safra kesesi taşlarının oluşumuna, rektumda basur oluşumuna, böbreklerde taş ve kum oluşmasına ve mide kanserlerine neden olur. Safra kesesi ve böbreklerimizde taş oluşmasının en önemli nedeni, fırında pişmiş yiyecekler, tatlılar, makarnalar, aşırı pişmiş tahıllar ve diğer rafine undan yapılmış ürünleri fazla miktarda tüketmemizdir. Yüzyılların verdiği deneyim, bu tür taşların ameliyatla alınmasının (çoğu zaman) bir anlamı olmadığını göstermektedir.


Comments:
lalegülnur on Kasım 1st, 2010 at 15:19 #

merhaba lida kullandğmdan beri uykumda sayıklıyorum ne yapmalıyım teşekkürler

admin on Kasım 23rd, 2010 at 02:50 #

lalegülnur;

Uykusuzluk durumuna bazı kullanıcılarda sebep olabilen Lida’ nın sayıklama üzerine bir etkisi olduğu örneğini ilk kez sizden işitmekteyiz.

Uykunuzu hafifletmiş olması ihtimalini değerlendirdik. Genel olarak bu tip uyku üzeri etkiler ilk 5-7 günlük kullanım döneminde görülmektedir.

Bu süreç sonrasında azalarak yokolacak ve rahatlayacaksınız.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.