Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
21

    

Sauna, Lida ve Kalbiniz

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 21 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

Sauna Lida ve Kalbinizİsviçreli doktorlar saunaları yüksek tansiyon tedavisinde kullanılıyor. Çoğu zaman on beş seans sauna kullanımı kan basıncını normal düzeye indirmeye yetmektedir. İsviçreli doktorlar saunanın kan basıncını düzenlediğini kanıtladılar; sauna, duruma göre kan basıncını yükseltmekte, düşürmekte veya dengelemektedir. Kalp rahatsızlığı olanların, kan dolaşımımızın yalnızca ısı değişimlerinden değil, nem değişimlerinden ve saunada geçirilen süreden de etkileneceğini unutmamalıdır. Eğer kalp hastası iseniz ısınmadan yararlanmadan önce doktorunuza danışın. Kalp hastalarının Lida ilacı kullanmadan önce de doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Saunanın sakinleştirici etkisi

Her dört insandan birinin uykusuzluktan muzdarip olduğuna inanılıyor. Düzensiz yaşamanın (geceleri ağır yemek, gerilim, kahve tüketimi, sigara içme, aşırı ilaç kullanma vb.) sonucu olarak biyolojik saatimizin tiktaklarıda düzensizleşir. Fransız bilim insanları, saunanın uykusuzluk için de çok iyi bir tedavi olduğunu fark ettiler. Sauna zayıflamaya da yardım eder. Lida hapı kullanıp sauna tedavisi uygulayanların daha fazla kilo verdiği gözlemlenmiştir.

Saunayı her gün kullanan Finliler şöyle diyor: “Öfke ve kin saunada yanar biter.” Saunanın etkisi, hissettiğimiz sükûnet, rahatlama ve aldığımız zevkin sonucudur. Kaslarımızın ve organlarımızın ısınması, kemik ve eklemlerimizdeki ağrıları dindirir. Moralimizi düzeltir ve gündelik kaygılardan, rahatsız edici düşüncelerden uzaklaşmamızı sağlar. Isı değişimleri sinirsel gerginliği azaltmak açısından etkili olur. Saunayı herkese tavsiye ediyorum; saunanın yaygın olarak kullanıldığı bir kültürden geliyor olmasanız bile. Eğer düzenli olarak saunaya gidecek olursanız, alışkanlık haline gelecektir. Sauna sağlıklı kalmanın test edilmiş ve onaylanmış basit bir yoludur. Ayrıca zayıflama hapı Lida ile beraber uygulandığında çok sağlıklı bir şekilde kilo vermemize yardımcı olur.

Saunanın gücü

Hamilelikleri süresince saunaya giden kadınların daha hızlı ve sorunsuz şekilde doğum yaptıkları Alman hekimlerinin dikkatlerini çekmiştir. Anneleri hamileyken saunaya gitmiş olan bebeklerin sağlık durumları üç yıl süreyle izlenmiş ve enfeksiyonlara, soğuk algınlığına karşı gayet güçlü bağışıklıkları olduğu görülmüştür. Ayrıca sauna kullanan emziren annelerin sütleri de daha fazladır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.