Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
12

    

Şeker Hastalığı ve Lida Hapı

Yazan (eRiL) Lida' nın Alternatif Etkileri, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 12 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Şeker-Hastalığı ve Lida hapıŞeker hastalığı, kalp hastalıkları ve yüksek tansiyon gibi hastalıkların büyük bir çoğunluğu, yüksek insülin bağlantısının sonucudur.

Lida dai dai hua, şişmanlıkla ilgili ciddi tıbbi komplikasyonları çözebilir; çözüyor da. Hastalarımın %35’i bana kalp damar sistemiyle ilgili sorunlarla geliyorlar. Lida hapı, belki de hayatınız boyunca uyguladığınız ya da uygulayacağınız gıda takviyeleri içinde sağlığınızı en çok düşünen ve koruyan diyet.

Son yirmi yıl boyunca insanlara, neredeyse beyin yıkarcasına yoğun tekniklerle, tek doğru ve sağlıklı diyetin yağ oranı düşük diyet olduğu anlatılmaya çalışıldı. Eğer bu doğru olsaydı, her birimiz ne şekilde hareket edeceğimizi açık bir şekilde bilirdik. Ancak bu doğru değil. Çoğumuz için nihai çözüm, karbonhidratımdan fedakârlık etmek. Şimdi Lida ile ilgili hâlâ yaygın olan bazı yanlış görüşlere değinelim.

İnsanların çok yemek yedikleri için kilo aldıklarını sanıyordum. Ancak öyle değil. Fazla kilosu olan insanların çoğu çok yemek yemezler. Eğer yiyorlarsa, mutlaka onları buna ilen metabolik bir bileşen vardır diyebiliriz; büyük bir olasılıkla karbonhidratlara karşı bağımlılık derecesinde istek duyuyorlardır.

Doğru beslenen insanlar istedikleri her şeyi yiyebilir ve ideal kilolarında kalabilirler. Ancak insanların geçen yıllar içinde yaşadıkları deneyim onlara modern dünyanın hiç de doğal olmayan diyetim uygulamaları halinde ince ve sağlıklı kalamayacaklarını göstermekledir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.