Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
11

    

Şeker İçeren Gıdalardan Uzak Durun

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 11 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Şeker içeren gıdalardan uzak durunCanınız tatlı istediğinde, büyük bir bardak su için. Zaman zaman vücut susuzluğu açlık ile karıştırır ve su içmek en azından midenizi geçici olarak doldurur. Meyve, kuruyemiş, havuç veya kereviz gibi sağlıklı abur cuburlar yiyin. Sağlıklı abur cuburları lida ile desteklediğiniz diyetlerden eksik etmeyin. Diyetinizden tuzu çıkarın. Bu şeker aşermelerinize yardımcı olacaktır. Tuz ve şeker iki zıt kutup gibidir; vücudunuz birinden çok fazla aldığında diğerini de ister. Bu yüzden bir tatlı cümbüşünün ardından patates cips veya tuzlu bir şeyler yemek istersiniz. Fakat lida kullanımı sırasında bu gıdalardan uzak durun.

Mısır veya mısır ürünleri yemeyin. Şekere bağımlılığı olan insanlar, farkında olsalar da olmasalar da, mısıra alerjiktir, işlenmiş gıdalardaki şekerin büyük bölümü mısırdan gelir. Bu sebeple lida bitkisel kapsül ile hızlı zayıflamak istiyorsanız bu gıdalardan uzak kalın. Ciddi miktarlarda şeker tüketmek, zaman içinde mısır alerjisi yaratabilir ve mısıra olan alerjik reaksiyon şeker ihtiyacını artırır.

Sadece mısırı değil, aynı zamanda mısır şurubu, mısır unu, mısır nişastası ve mısırın diğer tüm formlarını hayatınızdan ve lida kapsül diyetinizden çıkarmalısınız. Mısır, kanserojen aflatoksinler açısından zengindir. Bu toksinler, mısırdaki küfte ürerler ve bugün Birleşik Devletlerdeki mısırın neredeyse tamamı buna organik gıdalar da dahil potansiyel olarak zararlı, genetiği değiştirilmiş türlerdir.

Kafeinden, yapay tatlandırıcılardan ve alkollü içeceklerden uzak durun. Bunlar tatlı aşermelerini artırırlar (özellikle de hipoglisemik, düşük kan şekeri olan insanlarda). Düzenli, dengeli öğünler yiyin. Aç olmak, vücut bir an önce enerji almak istediğinden canınızın tatlı istemesine neden olur. Bu özellikle hipoglisemik bireyler için önemlidir. Günde altı küçük öğün, hipoglisemiden kurtulmaya yardımcı olur. Asla kahvaltıyı atlamayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.