Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
02

    

Şeker Tüketimi ve Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 02 Mayıs 2011 tarihinde eklenmistir.

Şeker tüketimi ve LidaŞekerin etkileri: Früktoz, glikoz ve şeker gibi karbonhidratlar vücut tarafından çok çabuk emilerek kan şekerinin aniden yükselmesiyle sonuçlanır ve glikoz seviyesini normal seviyede tutmak için ilaveten ünsilin üretmeye neden olur. Bu işlem vücudunuzu hemen etkiler fakat bu işlem çok çabuk acıkmanıza neden olur ve bunun sonucunda da çok gıda tüketirsiniz.Şeker nerede bulunur: Birçok ürün şeker içerir, özellikle yiyeceklerde tatlandırma aracı olarak kullanımı oldukça yaygındır. Bu nedenle tatlandırıcı amaçlı kullanım için üreticiler doğal maddelerden tatlandırıcı üretmek için çalışmalarda bulundular ve son zamanlarda güvenilir tatlandırıcılar olduğu duyulmaya başlandı. Başka bir deyişle, günümüzde güvenilir tatlandırıcılar mevcuttur ve rahatlıkla besinlerde tatlandırıcı amaçlı kullanabilirsiniz.Bu ürünlerde şeker miktarı her bir 100 gramda 0,5 gramı geçmemelidir. Ürünlerin şekersiz olduğu iddia edildiğinden beri bu bilginin ürün içerik tablosunda yer alması gerekmektedir.Şeker tüketimine Lida bitkisel kapsül destekli diyetlerde bilhassa dikkat edilmelidir.

Şeker yerine ne kullanılabilir: Şekerli yiyecekler tüketmek istiyorsanız, şekersiz ürünler dengeli bir diyetle desteklenebilir fakat eğer aşırı kilolardan kurtulmak istiyor ve sağlıklı ve güzel bir vücuda kavuşmak istiyorsanız şeker tüketiminden uzak durmalısınız.Tatlandırıcı bulunan ürünler hiç şeker olmayan gıdalar yerine tercih edilebilir. Şeker, gıda jölesi, krema, dondurma, çikolata ve tost, krep, kraker ve bisküvi gibi unlu mamullerde hiç şeker olmayabiliyor veya tatlandırıcı kullanılabiliyor.Şeker yerine kullanılacak en iyi seçenek baldır. Çay içerken şeker kullanmak yerine tatlandırmak amaçlı bal kullanabilirsiniz. Böylece şekersiz kullanmaktan daha iyi bir tat alarak tüketeceksiniz.Şeker tüketimini azaltmak Lida ile kilo verirken zayıflama sürecini hızlandırır.

Son olarak eğer şeker tüketimine, ihtiyaç duyuyorsanız çikolata şeker ve benzeri ürünlerle bu ihtiyacınızı karşılamak yerine muz, çilek ve üzüm gibi meyveler tüketebilirsiniz. Tabi bu gıdalar Lida ile beraber ve makul ölçüde olmalıdır.Sağlıklı bir vücut ve güzel bir görünüm için sağlıklı besinlerle taze ve doğal olarak beslenmek her zaman atılacak en iyi adımdır. Bu nedenle özellikle şeker ihtiyacınızı direkt olarak şekerden karşılamak yerine seçeceğiniz alternatifi meyve gibi ürünlerden düşünmelisiniz.Şekerin fazla tüketilmesi yağ birikimine ve aşırı kilolara neden olur. Bu nedenle kontrollü tüketilmeli hatta mümkünse tamamıyla bırakılmalıdır. Şeker tüketiminden vazgeçtiğinizde sağlığınızdaki farkı göreceksiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.