Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
23

    

Serbest Radikaller ve Vitamin

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 23 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Serbest radikaller ve vitaminOrjinal lida kapsülü cilde tazelik verir ve yaşlanmayı geciktirir. Ayrıca kısa sürede forma girmenize neden olur. Lida haplarını kullanan bir çok müşterilerimiz çok memun olduklarını bildirmişlerdir.

Kromozomsal mutasyonlara ek olarak, serbest radikallerin yol açtıkları sorunların içinde önemli bir pay sahibi olabilen mitokondriyal mutasyonlar da vardır (mitokondriler, bizim kromozomlarımızdan bağımsız olarak kendi dna’larına sahip olan tek hücre bileşenidir). İyi ki, diye düşündüm, mitokondriyal mutasyonlara karşı şimdiden uygulanabilir bir çözüm bildiğime inanıyorum.

Çözümüm, diğer araştırmacılar tarafından önerilen sorunlu yaklaşımlardan tamamen farklıydı ve çok daha güçlü olduğunu hissediyordum. Sadece vitamin satıcıları ve lida satıcıları tarafından değil, fakat aynı zamanda bazı lida zayıflama hapı firmaları tarafından hâlâ izlenmekte olan (yaşlanmayı bir zerre dahi etkilemekte tekrar tekrar başarısız olmalarının ardından biyogerontoloji uzmanlarının uzun süre önce antioksidanların bir çıkmaz sokak olduğuna karar vermelerine2 karşın, bu böyleydi.

Yaşlanma hakkındaki kararsızlığımızın pek derin olmadığını gösteren daha iyi bir örnek bulmak çok zordur) sağdan soldan toplama antioksidan savunmalarına dayanmıyordu. Serbest radikaller, ve vitamin eksikliğinde meydana gelen stres yaşam kalitenizi sarsabilir. Ve hatta o sıralarda ilaç laboratuarlarından çıkmakta olan yeni serbest radikal temizleyicileri (süperoksit dismutaz antioksidan enziminin mntbap ve uek134 olarak adlandırılan sentetik sürümleri) tarafından süpürülüp temizlenemeyecek kadar reaktiftirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.