Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
13

    

Sibutramin ve Lida

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme kategorisine 13 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Sibutramin diğer ismiyle Hidroklorür Monohidrat kilo vermede kullanılan ve kaybedilen yağın korunmasında ayrıca şişmanlık tedavisinde önemli rol oynayan ilaç hammaddelerinden biridir. İlaçların içerisinde Sibutramin Hidroklorür Monohidrat biçiminde bulunuyor olması  önemli bir detaydır. Seri üretimde kullanılan bir ismi vardır. O da eczanelerden temin edilebilecek Reductil’ dir. Çok ünlü bir ilaç üreticisi tarafından üretilen patentli ve değerli bir maddedir.

Kalori bakımından düşük olan bir rejim programıyla uygulanması tavsiye edilen Sibutramin, ancak ve ancak belirli bir beden kütle indeksi oranının üzerinde seyreden derecede kilo fazlası olan kimseler tarafından kullanılmalıdır.

Sibutramin ve Lida İlişkisi:
Bir takım çevrelerin sürekli bahsettiği “Lida’ da subitramin var” beyanlarına karşı savunmaya geçiyoruz.
Lida’ nın bu etken maddesini içeriyor olması imkansızdır. İşte Sebepleri;

  1. Sibutramin oldukça değerli bir formüldür ve hakları dahi milyarlarca dolar değerindedir. Durum böyleyken basit bir besin takviyesi olan Lida’ nın içeriğine girebilmesi mümkün değildir. Sibutraminden umud ederek Lida kullanıyorsanız bundan vazgeçin. En yakınınızdaki eczaneden 160 TL fiyatı ile 1 kutu Reductil alın. Sibutramini ancak bu şekilde elde edebilirsiniz.
  2. GMP, TUV Cert ve ISO standartlarına sahip bir fabrika olan üretici firma Kunming Dali’ nin tüm bu dünya standartlarını geçelim, Sibutramin’ i Lida içerisinde kullanmasına Çin Sağlık Kurumu kesinlikle müsaade etmeyecektir. Sağlık Kurumu ülkemizdekinden çok daha kaba standartlarla çalışmaktadır.
  3. Lida’ nın içerisinde Sibutramin olsaydı çok değerli ve patentlerle korunan bu hammaddenin Kunming Dali tarafından direkt olarak Abbott ilaç firmasından temin edilmesi gerekirdi. Abbott ise Sibutramin hammaddesinin hiçbir şekilde hammadde bazında pazarlanmadığını beyan ediyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Lida, Sibutramin içermiyor ve içermesi de pek mümkün değil.
Bu yüzden Lida’ yı güvenerek ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sibutramin Hidroklorür Monohidrat

Comments:
gul on Mayıs 11th, 2012 at 21:43 #

gercekten etkılı sonuc veriyor mu daha önce kullandım memnun kaldım ama 2 ay once yeniden kullanayım dedim tamamen içeriğini değiştirilmiş gibi geldi 🙁

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.