Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
19

    

Sigarayı Bırakanlar için Kilo Engelleyici Lida

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 19 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Olağanüstü güçlü bir kimse değilseniz, sigarayı bıraktığınız zaman rejim yapmanız, bunlardan birini veya her ikisine uygulamanız imkânsızdır. Fakat Lida kullanmayı deneyerek sigarayı terk ettikten sonraki hızlı kilo alımının önüne geçebilir, hatta zayıflamaya devam edebilirsiniz. Mesleğimde rastladığım en büyük başarısızlıklar; kendilerini hem yemekten, hem de çok zevk aldıkları sigaradan aynı anda yoksun kılmak konusunda ısrar eden hastalarım olmuştur. Bu yanlıştır. Siz sigarayı bıraktıysanız ilk önce Lida’ ya başlayacak ve sonrasında istediğinizi istediğiniz biçimde yiyeceksiniz.

Şişmansanız, ideal kilonuza inmek için derhal Lida ile uygulanabilecek sağlam bir Lida rejimine başlayın. Bu arada ideal kilonuza dönerken haftalar sürecek bir dönem içinde sigarayı yavaş yavaş azaltmaya çalışın. O noktada sigarayı iyice azaltmayı veya tamamen kesmeyi daha iyi başarırsınız. Lida’ da bu konuda sizi destekleyecek emin olun.

Belirli fiziksel bir rahatsızlığı bulunanlar dışında rejim yapan tüm hastalarımın sigarayı günde 10 tane içecek kadar azaltmalarına izin verdim. Sigara iştahı kestiği için yemekten önce bir sigara, günlük 10 sigara, tercihan 6 sigara, limitini aşmama şartıyla yemek aralarında da sigara içebilirsiniz. Orjinal Lida kullananlar bu telkinlerimizi dinleyerek büyük ölçüde başarı yakalayabilirler.

Dumanı içinize çekmeyin ve her sigaradan 10 hafif nefes çekmekle yetinin. Sonra sigarayı söndürüp atın veya yararlı oluyorsa, yakmadan ağzınızda tutun. Filtreli sigaralar tamamen tütünden olanlara tercih edilmelidir, bunlarda genellikle daha az nikotin ve “katran” diye bilinen maddeler vardır. Nikotin ve katran miktarı asgari derecede düşük filtreli sigaraları seçin. Belki bu istatistiklerle kesin olarak açıklanmamıştır, ama ben bunları daha zararsız buluyorum.

Çok önemli: Yemekten hemen sonra sigara içmeyin. Çünkü yemekten önce veya yemekler arasında içilen bir sigara vücutta daha fazla yağın yakılmasını sağlar, Lida için de zorlayıcı bir durumdur bu ve metabolizmayı hızlandırırken, yemekten hemen sonra içildiği zaman bunun tamamen aksi bir şeyin olması garip bir gerçektir. Yemek arasında veya yemeğin sonuna doğru içilecek bir sigara bağırsak kanalından daha fazla yağın emilmesine ve vücuda daha fazla kilo eklenmesine yol açar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.