Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
20

    

Sıkça Sorulan Sorular Bölümümüz Açıldı!

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 20 Şubat 2009 tarihinde eklenmistir.

Web sitemizde yayınlanan yazılarımızın yorum kısımlarında sürekli surette tekrarlanan soruların sorulmasından ötürü sizler tarafından en sık yöneltilen sorular ve cevaplarını bir kalemde toplamaya karar verdik.

Lütfen yorumlarınızı aktarmadan ve soru sormadan önce buraya tıklayarak bölümümüzü inceleyiniz.

Teşekkürler.


Comments:
admin on Mayıs 29th, 2010 at 12:51 #

nur;

Saçkıran ile Lida arasında herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır.
Saygılar.

admin on Mayıs 29th, 2010 at 12:57 #

şenay;

Sayın kullanıcımız, Lida kutularının üretim partileri arasında dahi sürekli surette tasarımları değiştirilmektedir. Bu fabrika’ nın uyguladığı sahte ile mücadele potikası çerçevesinde sürekli uygulanan bir değişimdir. Size “önce orjinal, sonra sahte” beyanında bulunanlar şu ana dek sadece orjinallida.co’ da bulunan “koşulsuz orjinallik iade garantisi” konusunda birhaberler. Bunu biliyor musunuz ? Önce ücret iadesi garantisi versinler (Kendilerine güvenebiliyorlarsa), daha sonra finansal olarak dibe vurmazlarsa belki başka firmalar hakkında yorum yapma lüksleri olabilir.
Saygılar.

sılademir on Mayıs 30th, 2010 at 02:05 #

merhaba,öncelikle 2 gün önceki soruma cvp verdiğiniz için teşekkür ederim.içim rahat olarak lidayı kullanmaya başladım.ancak bugün bi rahatsızlığımla ilgili olarak doktor günde 2 kez ve 2 kutu bitene kadar CIPRO antibiyotik verdi.daha lidaya yeni başladım ve ara vermeyi hiç istemiyorum:((sizden ricam,lidayı bu antibiyotikle birlikte kullanmamda bi sakınca olup olmadığı cvbını vermeniz.bu kısa bi tedavi değil ve ben bu süreçte lidadan uzak kalmak istemiyorum:(sorularımıza mümkün olan en kısa sürede yanıt verdiğinizi çok iyi biliyorum.ancak bu soruma biraz öncelik verebilirseniz çok mutlı olurum.çünkü antibiyotiğe hemen başlamam gerekiyor.şimdiden ilginize teşekkür ediyorum.sevgiyle kalın…iyi çalışmalar…

BeRiWanN on Mayıs 31st, 2010 at 12:17 #

slm öncelikle bende aldım bu sitede yenı elıme ulaştı işlh memnun kalırımda sizlerle devamlı yazışır kılo verıp vermeıdgım konusunda aydınlatırım simdiden herkese basarılar dılerım

lale,gül on Mayıs 31st, 2010 at 12:42 #

merhaba, ben 3 kutu lida aldım 2.kutuda hiç kilo veremedim ve 1 hafta chitosan kullandım ama faydası olmadı ,kilo vermem mi durdu metabolizmam alıştımı ve sanki şişkinlik yaptı ve 3.kutuya geçince ara vermelimiyim kilo vermem devam eder mi sizce teşekkürler

admin on Haziran 2nd, 2010 at 15:47 #

sılademir;

Bizler farmokolojik ilaçlarla birlikte Lida’ nın kullanımını (bilinen bazı ilaçlar haricinde) tavsiye etmiyoruz. En azından ilaç tedaviniz bitene dek Lida’ yı kullanmayınız. Saygılarımızla.

admin on Haziran 2nd, 2010 at 15:48 #

lale,gül;

Düzenli kullanıma devam etmeniz önerimiz. Kimi durumlarda bu gibi kilo verme duraklamaları yaşanabiliyor. Yani yanlız değilsiniz. Saygılar.

BeRiWanN on Haziran 15th, 2010 at 11:37 #

slm arkadaşlar ben bu lidadan cok ama cok memnun kaldım dilerm sizin içinde aynıdır..1 hazıranda basladım 15gün oldu tam 5 kilo vermişim süper bişey ya cok tşk ederim bize bu ilacı orjinal satısını yapan arkadaslara cok tşk ederim

admin on Haziran 16th, 2010 at 15:05 #

Bizler sizlere teşekkür ederiz Berivan hanım. Ve herkesin sizin kadar bilinçli ve şen olmasını dileriz…

Saygılar.

BeRiWanN on Haziran 17th, 2010 at 12:36 #

lidanın etkisi cok ama birazda insanın azimide çok önemli kilo verirken hersey beyinde bitiyo gercekten kiloyu vermek istıyorsanız önce kendinize söz verip düznli yemek ,yürüyüş.yaptıktan sonra 2,3lıtrede su içerseniz inannınkı kilo veriliyo yaz aylarındna dolayı rahatlıkla 2,3litre su içilıyo arkadaslar:)

by_za on Haziran 17th, 2010 at 23:15 #

ben 2 ay önce lida kullandımm, tekrar kullanlam istiyorum. ama herkezdeki gibi çok etkisi olmalıştı, acaba çok fazla bi kilom yok oyüzdenmi?? 1.70 cm boyum ve 63 kg kilom varr, ne yapmalııımm???

admin on Haziran 18th, 2010 at 20:00 #

by_za;

Kilo fazlası tabii ki iyi bir etken fakat düzenli kullanımın karşısına Lida’ ya dayanabilecek bir kilo oranı yoktur.

İlayda on Haziran 23rd, 2010 at 22:12 #

Merhabalar. Öncelikle verdiğim 8 kilo için teşekkür ederek başlamak istiyorum. Gerçekten inanılmaz bir ürün. geçen ay lidaya başladığımda ilk bir hafta halsizlik ve hafif çarpıntı dışında hiçbir yan etki olmadı. ilk kutu bittiğinde 7 kilo vermiştim. ikinci kutuya başladım ve yarısından fazlası bitti. ancak henüz 1 kilo verdim. sanırım duraklama yaşıyorum ama sabırla devam edicem. 89.5 ile başladım şimdi 81.5 im. ideal kilom 60. sanırım iki üç kutuya daha ihtiyacım var. yalnız ikinci kutuya başladığımdan beri kabızlık sorunu yaşıyorum. yediklerime çok dikkat etmeme rağmen giderek müzminleşti kabızım. ki bağırsakları çok iyi çalışan hatta neredeyse sürekli ishal olan bi insandım. son 1 hafta kabus gibiydi günümüm yarısı tuvalette geçiyordu. ve hemoroid başladı sanırım. bende bekunis içtim iki gün akşamları birer tablet. bunun lida ile birlikte alınmasında bi sakınca var mı ve kabızlığım tamamen geçene kadar yani en azından bi kaç gün daha kullanmalı mıyım? çünkü fazlası bağırsak tembelliği yapıyormuş ve ilacı içmeden sışarı çıkamıyormuşsunuz. bundan çok korkuyorum ne önerirsiniz. teşekkürler..

admin on Haziran 30th, 2010 at 17:05 #

İlayda;

Bekunisin yan etkileri olabilmekte. Bu yüzden Lida ile kombine kullanımını çok uzun dönem devam ettirmenizi tavsiye edemeyiz. Bunun yerine bağırsak çalıştırıcı etkiye sahip alternatif doğal ürünler denemeniz daha faydalı sonuç verecektir. Form çaylarını yada çiçekunu’ nu deneyin lütfen.

İlayda on Temmuz 2nd, 2010 at 17:40 #

teşekkür ederim. ürünüm bi gelebilirse başlıycam inşallah üçüncü kutuya. ama hala beklemekteyim..

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.