Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
25

    

Sinir Sistemi ve Lida Tablet

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 25 Ocak 2011 tarihinde eklenmistir.

Sinir Sistemi ve Lida TabletFizyolojik stres aslında zihinsel ve fiziksel stres esnasındaki tüm belirtilerin kökenidir. Bununla birlikte, fizyolojik stres doğada biyokimyasaldır ve doğrudan duygusal durumumuzun, özellikle kalım duygularımızın etkinleşmesinin bir sonucudur ve bu nedenle asıl olarak bilinçsizdir.Bilinçli zayıflama teknikleri olarak Lida zayıflama yöntemini tavsiye edebiliriz.Beyin sapındaki kalım sistemleri ve limbik sistem algılanan bir “tehlike ya da tehdide” tepki olarak harekete geçtiğinde, “savaş veya kaç!” için vücudu hazırlayan ardışık birçok fizyolojik olayı harekete geçirir. Hayvanlarda bu sistem sadece hayatta kalmak için etkinleştirilirken, insanlar için, “tehdit ya da tehlike” fiziksel veya psikoduygusal olabilir.Tok bir dişi aslan, avını kovalamak, yere sermek ve kendini doyururken diğer aslanlarla paylaşmamak için onu korurken oluşan stresin ardından, diğer dişi aslanların çıkan göbeği hakkında ne düşüneceklerini merak ederek zihinsel ve duygusal açıdan strese girmez. Ama güneşlenen besili bir kadın, pek tabi diğer kadınların görüntüsüyle ilgili düşündükleri yüzünden “strese” girebilir! Bu stres büyük olasılıkla aşırı kilolardan kaynaklabilir ve çözümü Lida kapsül kullanmaktır.

Sosyal grubunun diğer üyelerinin, kadın hakkında ne düşündüğü onun o toplumdaki statüsünü ve dolayısıyla mevcut kaynaklardaki muhtemel payını ve daha da önemlisi çocuklarını yetiştirirkenki mevcut kaynaklarını belirler. O bilinçli bir şekilde bunları düşünmezken, diğerlerinin onun hakkında ne düşündüğü endişesini yaratan budur!İşler tümüyle böyle yürür. Amigdala (duygusal kalım sistemi kontrol merkezi) tarafından olası tehdit edici ya da tehlikeli bir uyaran algılandığında, amigdala savaş ya da kaç sistemini etkinleştirir.  Bu sisteme yardımcı olarak Lida tablet geliştirilmiştir.Amigdalanın merkezi çekirdeği, hipotalamusa hem hormonal hem de otonom sinir sistemini (OSS) etkinleştiren sinyaller yollar. OSS adrenal bezlerden acil adrenalin ve kortizol salimini, artı vücuttaki kanın yeniden dağılımını başlatır. Adrenalin salımı kalp atım hızını, kan basıncını ve kana glikoz şahmını artırır. Bu, sırayla, kasların kuvvetini ya da gerginliğini ve kas kasılmasının gücünü artırır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.