Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
17

    

Şişman İnsanlar Lida Kullanmalı

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 17 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Şişman İnsanlar“İnsanlar neden şişmanlıyor” sorusuna yanıt ararken, Lida’ yı bir süre düşünmeden ilk yapmamız gereken şişmanlamanın iki evresi arasındaki farklılığı saptamaktır.

Birinci evre: Enerji girdi çıktılarını dengeleyen mekanizmaların görevlerini yapmamaya başlaması ile doğal ağırlığın süreklilik gösterir şekilde üzerine çıkılması. Lida ile tanışmamış kişiler için şişmanlamanın başlaması.

İkinci evre: Doğal ağırlığının üzerine çıkmış bireyde, kilo artışının devam etmesi. Yine Lida’ dan birhaber kişinin şişmanlamanın devam etmesi.

Tüm bu olumsuzluklar Lida ile yokedilebilir.

Bu iki evre arasındaki farkın, kilo artışının bu iki evredeki farklı mekanizmalarının anlaşılması çok önemlidir. Lida araştırılmalı ve kullanım uygunsa başlanmalıdır. Eğer bu çabayı göstermezsek, diyet tavsiyelerinin eksik ve hatalı mantık süreçleri ile ürettiği açıklamalarına sıkışıp kalırız. Patolojinin yerleşmiş olduğu, yani enerji terazisi dengeleme mekanizmalarının görevlerini yerine getirmediği bireyleri gözlemleyen bu zihniyet, bu kişilerdeki her denetim kaybını, denetim kaybı durumunu şişmanlamanın nedenleri arasında gösterme kolaylığındadır. Halbuki Lida sizi bu tip sıkıntılardan kurtarabilir.

Diyetçilerin, gözlemlerini şişmanlamanın devam etmesi evresinde yapmakta, böylece de neden sonuç ilişkilerini tersine çevirerek, kıtlığa karşı savunma programını devreye sokmuş olan organizmanın, ağırlık artışını engellemekten ziyade, stoklarını arttırabilme arayışı ile Lida’ dan hiç bahsetmeden bireyin direncini kırıp, onu ihtiyaçlarının ötesinde yemeye ittiği durumları şişmanlamanın sorumlu etmenleri olarak işaret etmektedir.

Örnek vermek istersek, Lida ile diyet:

  1. Hızlı yiyenler şişmanlıyor, demektedir.
  2. Halbuki şişmanlamakta olanların, ağırlık dengeleme yeteneklerini kullanamaz durumda olanların bazıları, hızlı yemek yiyerek kilolarını artırmaktadır.
  3. Yüksek enerji içeren besinlerle beslenenler şişmanlıyor, demektedir.
  4. Halbuki kıtlığa karşı savunma programını devreye sokmuş olan organizmaları, stoklarını artırabilmek için bazı bireyleri, birimde enerji değeri yüksek besinlere yöneltmektedir.
  5. Kahvaltıyı atlayanlar şişmanlıyor, demektedir. Ki bu yanlıştır. Kahvaltı Lida ile yapılmalıdır ama gün içinde sıkıntı çekmemek için.

Halbuki daha az yiyebilmek ve Lida ile zayıflayabilmek için kahvaltıyı, ya da öğünleri atlayanların bazıları, daha sonra denetimi kaybederek daha da fazla yemektedirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.