Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
10

    

Şişmanız Diye Çaresizliğe Kapılmayın

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Lidagel kategorisine 10 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Fazla kilolarınızdan kurtulmanın yolu lida zayıflama hapıdır. Lida kapsülleri sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız ve asla kendinize stres yapmadan zayıflayacaksınız. İdeal kilonuza ulaşmanın lida hapı ile olacağını düşünüyoruz. Bu durum, şişmanlığın çözümü için de değiştirilmesi gereken etmen olarak bildirilmektedir. Duygusal zorluklar endişeyi arttırarak aşırı ve hızlı yemek yeme sorununu tetiklemekte, fiziksel aktiviteyi sınırlamakta, çaresizlik ve beklentiyi çoğaltarak motivasyonu dağıtmaktadır. İradeyi dengelemeyi öğrenmek, değiştirebileceği davranışları tespit etmek ve bu konulara yoğunlaşmak, sorunların çözülmesinde önemli adımlardır. Çocuk ve ergen, değiştirebileceği hedefleri kendi belirlemeli ve önemli olduklarına inanmalıdır. Diyetisyen, seçilen hedefleri kabul etmeli, bu hedeflerin ölçülebilir, başarılabilir ve zamanlanabilir olduğundan emin olmalıdır.

Şişman çocuklar ve ergenler farklı hedefler ile motive olmaktadırlar. Bunlar, atletik görünme, yaşla birlikte dış görünüme daha fazla önem verme veya sosyal aktivitelere dahil olma isteği olabilir. Bu nedenle, hedefler belirlenirken önce fikirler sunulmalı, tartışılmalı, daha sonra da karar verilmelidir.

Şişmanlıktan bağımsız olarak görülen fiziksel koşullar da tedavi planı için önemli engellerdir. Bazen diyete bağlı planlanan hedeflerin sapmasına neden olan diyabet ve besin alerjilerinin varlığı veya fiziksel aktivite yapmaya engel olan artirit, hemofili, astım gibi hastalıklar da kilo yönetiminde engel oluşturabilmektedir. Buna en güzel çözüm, sağlık problemine uygun beslenme ve fiziksel aktivite önerilerinin geliştirilerek planlanmasıdır.

Fazlalıklarınızdan kurtulmak ve başarılı şekilde zayıflamak için mutlaka lida kullanmalısınız. Lida kapsülleri ile güven içinde kilo verebilirsiniz. Ayrıca hastalıklara bağlı olarak duygusal ve davranışsal sorunlar yaşayan hastalara, psikolog veya psikiyatrist tarafından yapılan değerlendirmeler de uyumu kolaylaştırmaktadır. Psikolojik destek, ailenin, çocuk ve ergen için iyi bir model oluşturmasına yardımcı olabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.