Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
03

    

Şişmanlığa Karşı Etkili Orjinal Lida

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 03 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Sadece Lida odaklı değil de alternatif ürünleri de Lida ile birlikte kullanmayı vurgulayacağız.

Omega-3 Yağ Asitleri: Omega-3 yağ asitleri balık yağında bulunur. PPAR sayısını artırmakta, dolayısıyla iltihaplanma seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede Orjinal Lida kullanımı ile birlikte tavsiye edilmektedir. Haftada üç kez yüz gramlık porsiyonlar halinde balık yiyerek veya günde bir adet 2 gramlık balık yağı tableti alarak ya da otuz gram ceviz yiyerek omega-3 almanızı öneriyoruz. (Bu arada, doymuş yağlar iltihaplanma özelliklerini artırır ve yapay yağlar omega-3’ün etkilerini yok eder.)

Yeşil Çay: Teoriye göre, yeşil çayda bulunan kafesin, yağları parçalamakta ve NF kappa B üretimini engellemektedir. Araştırmalar, günde üç bardak yeşil çay içmenin kilo vermeye yardımcı olduğunu ve üç ay içinde bel çevresini yüzde 5 azalttığını göstermiştir. Biz şu ana kadar sürekli surette zaten Lida ile yeşil çay kullanımı tavsiye ettik. Lida ile içecekler bölümümüzde de bundan bahsettik. Aynı zamanda metabolizmayı da hızlandırmaktadır (bitkisel olmayan tüm çaylarda, metabolizmayı hızlandırıcı maddeler bulunur).

İltihaplanmalara karşı etkili olduğunu düşündüğümüz maddeler:
Bira (orta miktarda): Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde, biradan elde elden acı içeriğin PPAR üretimini artırdığı görülmüştür. Ama günde sadece bir kez içmelisiniz. Haftada 250 mililitrelik kutularda yirmi bir kutu bira, yirmi bir kadeh şarap veya yirmi bir kadeh viski içen insanlarda, diğer tüm risk faktörlerinden bağımsız olarak göbek yağının artışı durumu gözlemlenmiştir. Yanlız burada dikkat edilmesi gereken Bira yada bunun gibi alkollü içeceklerin Lida ile çok aşırı kullanılmaması gerektiğidir. Yine bu konuda Lida ve alkol başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turmerik (Zerdeçal): Aktif içeriği kurkumin olan zencefil benzeri bir bitki olarak turmerik, iltihaplanmaları azaltan PPAR üretimini artırmaktadır. Ama doğru miktarda eklemeniz gerekir; bir çimdik (1/8 çay kaşığı). Daha fazla eklerseniz, yemeğinizin tadı hardal gibi olur.

Jojoba Fasulyesi (aslında tohumdurlar): Sistemi tam istediğimiz gibi ayarladıkları düşünülmektedir; iyi kolesterol seviyelerini ve leptin seviyelerini artırmak gibi. Jojoba özünden yapılan tabletler, CCK’ yi harekete geçirmektedir. Biz Jojoba meyvesini, yağlarını güzellik ve zinde zayıflama için Lida ile birlikte önermekteyiz. Çoğu kimse için dozaj yaklaşık 2.5 ila 5 gramdır (vücut ağırlığınız için kilogram başına 50 miligram).


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.