Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
27

    

Şişmanlığı Lida’ yla Durdurun

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 27 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Şişmanlığı lida ile durdurunDünyada yeni bir beslenme şekli konuşuluyor. Bu, Türkiye de sizin sayenizde duyuldu. Halen birçok uzman eski beslenme piramitlerini savunuyor. Siz yeni piramidin sağlıklı yaşam için gerekli olduğunu söylüyorsunuz. Bunun sebebini öğrenebilir miyiz? Bu beslenme şekli lida diyetleri sırasında dikkat edilmesi gereken beslenme şekilleri arasında yer almaktadır.

Yeni piramit 2002 yılında çıktı ve 2005 yılında Harvard Tıp Fakültesi Beslenme Bölümü Başkanı olan dâhiliye profesörü Dr. Walter Willett tarafından yayınlandı. Harvard Tıp Fakültesi tarafından yapılan çok büyük araştırmalar var. Mesela bir araştırmada 85 bin sağlıklı hemşire hanım izlendi.

Bunların beslenme durumuna göre hastalıkları karşılaştırıldı. Haftada 23 kez fındık, fıstık yiyenlerin diyabet (şeker) hastası olmadığı gözlendi. Sağlıklı yağ yiyenlerin ve hareket edenlerin de hastalıklarının az olduğu görüldü. Lida diyetleri sırasında tercihiniz sağlıklı yağlardan yana olmalıdır.

Kilo, kalp, felç, Alzheimer hastalıkları da daha az görüldü. Bu sorunları şişmanlığa bağladılar. Şişmanlık için ise lida diyet hapı tavsiye edildi. Eski piramitte verilen karbonhidratların Amerikan halkını şişmanlattığı görüldü. Bu piramidin alt kısmında yer alan tahılların, pirincin ve makarnanın (çok yüksek glisemik indeksli karbonhidrat olduklarından) şişmanlığı tsunami gibi artırdığı gözlendi. Bu duruma engel olmak için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

İşte yeni beslenme piramidi bu yüzden ortaya çıktı. Benim yaptığım ise bu piramidi Türk halkının ihtiyaçlarına, yaşam şekline ve yiyeceklerine göre yeniden düzenlemek.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.